Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül van még aki...

Rajtam kívül van még aki rendszeresen megcsömörlik ezektől a top felkapott slágerektől?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan ez a Roses szám megy a rádióban és főleg - mivel a munkahelyen egész nap a Rádió1-et bömbölteti az egyik kolléga - így Pavlovi reflexként kezdek tőle bekattanni, mert a munkahelyet alapból nem szeretem és rossz érzéseket ébreszt bennem: https://www.youtube.com/watch?v=ele2DMU49Jk

Pedig elsőre jó volt meghallgatni, másodjára is elment, de amikor ma a budira kijárva is a háttérben ezt hallottam már csak vigyorogni tudtam.

De nem feltétlenül van köze a munkahelynek, mert mikor egyetemista/pályakezdő munkanélküli voltam, akkor semmi rossz érzés nem volt bennem, de ezeket a számokat nyomatták éjjel-nappal boldog boldogtalan és idő után ezektől is kezdtem begolyózni:

https://www.youtube.com/watch?v=W9P_qUnMaFg

https://www.youtube.com/watch?v=Y1_VsyLAGuk

https://www.youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8

És ezeket is jó volt pár alkalommal meghallgatni, de egy idő után baromira megcsömörlöttem tőle és frusztrált. Velem van a baj, vagy másnak is voltak/vannak ilyen érzései ezekkel a mai felkapott slágerekkel?



2020. jún. 22. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

so they say..


dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me dance for me oh-oh-oh

I've never seen anybody do the things you do before


MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME MOVE FOR ME AY-AY-AY


AND WHEN YOU'RE DONE I'LL MAKE YOU DO IT ALL AGAIN

2020. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a mainstream (pop) számok jó része ilyen szerintem. Egyszerűen nincsen bennük olyan tartalom, ami hosszú távon megragadna, megfogna valahogyan. Egyszerű, fülbemászó dallamokra épülnek, primitív szövegekkel. Nincsen meg az a "staying power" vagy replay value ezekben a zenékben. Én mondjuk főleg hip hopot hallgatok, és azt tapasztaltam hogy ott is azokat a számokat tudom századszorra is meghallgatni, amelyek mondjuk zeneileg is kicsit komplexebbek, vagy éppen olyan szövegek vannak, amik hitelesek, és akár a sokadik hallgatás után is talál benne valami újat az ember. Márpedig a felkapott zenék jellemzően pont hogy nem ilyenek.


Amúgy én szeretem Saint JHN-t, és picit sajnálom hogy pont ezt a tucatremixet kapták fel tőle, pedig neki azért vannak tényleg nagyon jó zenéi is. A többi szám most így kapásból nincs meg, de ezek még kevésbé az én stílusom.

2020. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de tudom miről beszélsz!

És ráadásul tényleg óránként leadják, és egy hét múlva az első hangnal már az agyad előre lejatsza az egész dalt...

Nagyon idegesítő! Tudom miről beszélsz!:D

2020. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1: Jajjj. xD

Ettől a hangtól mindig borsódzik a hátam. :D

Mondjuk a sz** angolom is közrejátszhat, mert az "I see you, see you every time" helyett mindig "Szittyó, szittyó evitáaaáám" amit hallok. xD

2020. jún. 22. 20:34
 5/8 A kérdező kommentje:
#3: Igen-igen. És ez az a Rádió 1, aki a "csakis mai sláger megy" címszóval 10 éves David Guetta-kat meg Kygo-kat ad 3 óránként ismételve.
2020. jún. 22. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Engem alapból irritál ha mem az a zene megy amit én akarok

De nem is nagyon hallgatok zenét.

2020. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Magyar László Patrik válasza:
Nekem is volt ilyen a volt munkahelyemen én a Marshmello számoktól csömörlöttem meg. Igaz az nem Rádió 1-en ment
2020. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az összen adón ez van.


nálunk irodában a Retro megy, és ott is ugyanazt a 20-30 számot ismételgetik. Rohadt idegesítő.

2020. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!