Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egészséges az, ha túlságosan...

Egészséges az, ha túlságosan aggódó típus vagyok? Más is tapasztalta ezt?

Figyelt kérdés
Teljesen rettegek attól, ha pl a párom busszal utazik haza. Beleképzelem a dolgokba, hogy esetleg baleset lesz, vagy valami, ezért mindig úgy köszönök el tőle, hogy a lelkére kötöm, hogy vigyázzon magára. Vagy ha lemerül a telefonja túlaggódom, hogy ha pont akkor kéne neki és nincs nála meg stb. Lényeg, hogy ezzel már nem tudok együtt élni, túlstresszelem és gondolom a dolgokat, holott tudom, hogy nem lesz ilyen. Soha az életben nem bírnám elviselni ha történne bármi ilyen, de egyszerűen ezzel a tulajdonsággal sem tudok együtt élni. Mit lehet tenni ezellen?

2020. jún. 23. 03:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Menj pszichológushoz, mert ez már beteges paranoia, amit csinálsz.

Szerintem túl sok a szabadidőd, azért van annyi időd és energiád ilyen ba..romságokon fantáziálni.

2020. jún. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valamilyen szinten át tudom érezni, kérdező. Rossz ez az egész. Menj el szakemberhez, keress hobbit stb. :)
2020. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesnek nem feltétlenül egészséges, viszont szerintem nagyon cuki és szerethető tulajdonság. Nekem imponálna és hatalmas szeretet éreznék aziránt, akiről tudom, hogy így aggódik értem, és ennyire a szívemen viseli a sorsomat.
2020. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*szívén viseli


Bocsi, elírtam.

2020. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ez hosszútávon, problémákat okoz majd egészségügyi szinten. pszichológus segíthet.
2020. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!