Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek? hogy...

Arról mi a véleményetek? hogy felhívom egy nőismerősömet, egy jót beszélgetek vele, s mikor a vége fele megkérdezi egyáltalán hogyhogy az eszembe jutott ő s felhívtam, azt válaszlom, hogy holnapig tart a sim kártyám, ha nem töltök rá akkor holnap

Figyelt kérdés
lekapcsolják, de nem akartam rá tölteni már, de azt sem akartam, hogy elvesszenek a percek, gondoltam, inkább menjen pocsékba, mint vesszen kárba.
2020. jún. 23. 15:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Lenyűgöző egy figura vagy.....ja, nem.
2020. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gagyi.
2020. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég tré szöveg!

Inkább mondd azt, hogy rég hallottál felőle, gondoltad megkérdezed, mizu.

De akkor miért nem hívsz fel egy havert vagy családtagot, annak mondhatod a kártyás sztorit is, amúgy felejtős.

Velem ezt amúgy már egyszer eljátszotta egy pasi, hát mit ne mondjak, nem valami szívmelengető ilyet hallani.

2020. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked fordított esetben mi lenne a véleményed EQ bajnok?
2020. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nagymamám mondta régen:"na én most nem szólok semmit..."
2020. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
"Inkább mondd azt, hogy rég hallottál felőle, gondoltad megkérdezed, mizu." Nem szeretek hazudni. A lőtéri kutyát se érdekli, hogy van, nemhogy engem...
2020. jún. 23. 15:46
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szóval párszáz forintért hosszú perceket beszélsz olyannal, aki a legkevésbé sem érdekel?

Téged sem az eszedert szeretnek.

2020. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért akarod felhívni, ha nem érdekel? Ha tényleg a pénzt akarod felhasználni a kártyáról, hívj olyat, akivel szívesen beszélnél vagy jótékonykodd el. Vagy hagyd a fenébe.
2020. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért hívod fel, ha legkevésbé sem érdekel? Nézz ki egy random számot a telefonkönyvből. Azt hittem, bejön a nő, csak nem tudod, milyen indokkal hívd fel. De ha amúgy is lekakkantod, nem mindegy, mit gondol?
2020. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
"Mi a francért akarod felhívni, ha nem érdekel? Ha tényleg a pénzt akarod felhasználni a kártyáról, hívj olyat, akivel szívesen beszélnél vagy jótékonykodd el. Vagy hagyd a fenébe." Hogyan jotékodkodjak el egy simkártyán levő összeget? Adjam oda egy korháznak hogy ma éjfélig még lebeszélhetik?
2020. jún. 23. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!