Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen felelőtlen...

Hogy lehet ilyen felelőtlen egy ember?

Figyelt kérdés

Járok egy karate edzésre és nem havidíj van, alkalmi díj, mert szinte mindenkinél előfordul, hogy nem tud mindig ottlenni. A kezdő 17.30-tól 19-ig, a haladó 19 órától 21 óráig van k,cs,p este.


Egy valamit nem értek. A napidíj, 1500 forint/edzés. Nem az edzőnek kell odaadni, hanem a bejárati ajtó után az előtérben van egy aztal, ahol váró is van, szülők szoktak várni ha gyerek is van edzésen és az asztalon egy toll, füzet amire odakell irni, hogy ki jött és ott van egy fémdoboz, beletenni az edzésdíjat. Gondoljátom este 9-ig hány 1.500 forint kigyűlik, ha mind a két edzésen vannak 15-20-an átlagosan.


Azt nem értem, hogy hogy lehet valaki ilyen felelőtlen, ráadásul 4. Danos karatemester, nem buta, hogy ott meri hagyni?

Nem tudja milyen világ van?

Valaki kihajtja a tetejét, felmarkolja és viszi.


Szerintetek, hogy lehet ennyire felelőtlen az edző?


Arra gonoltam, hogy lehet nem olyan emberek járnak oda, vagy így könyebb, hogy mindenkinek szól,hogy ki nem adta még oda és így mindenki belerekja majd összeszámolja hányan voltak edzésen.



2020. jún. 23. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyugat-Magyarországon ezt el tudom képzelni, egyszer Zalakaroson jártunk, és ott láttam életemben először becsületkasszát, és akkor én is meglepődtem, hogy létezik itthon ilyen.
2020. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Miért is izgat? Nem a te pénzed onnét, hogy beleraktad.
2020. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Kívánom, hogy ennél nagyobb problémád ne legyen az életben.
2020. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

És ha felelőtlen? Onnan kezdve az már az ő pénze, azt csinál vele, amit akar.

Amúgy képzeld el, van még olyan ember, aki megbízik másokban.

2020. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem impressziv lenne egy ilyen becsuletkassza. Lehet ugy van vele, hogy altalaban rendben megvan a penz, majd ha rendszeresen lopja valaki, akkor mas lesz a rendszer.
2020. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Engem is idegesit az ilyen, mert ha lopnak belole akkor majd mindenki meg lesz gyanusitva..

Ha mondjuk te vagy a legkevesbe szimpi akkor elég ha csak azt hiszi hogy biztos te voltal..

2020. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet ott van egy biztonsági kamera felette.. nincs mitől tartania.
2020. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs kamera csak sose fordul elő ilyen, aki oda jár egy gyerek annak az apja pont rendőr.


Ez Debrecenbem van, nem nyugat Magyarországon.

Viszont 50 km-re, Nyíregyházán ezt nem mernék megtenni. Ott több bűn van, több a nem magyar ember és itt még türhető.


Egyébként 15 km-re van Ebes község tőlünk.

Haverom azt mondta, hogy ott míg bemegy az ember a postára, kisboltba, nyugodtan kint merik az emberek hagyni a biciklit, megvan. Ott nem félnek, nincs lopás, betörés.


Ózdon, Ópályiban nemigen lenne meg mindig a bizikli.

2020. jún. 23. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nekem több szimpi, jó felfogású ember lehet. Gondolom szereti amit csinál és úgy van vele, ha ellopják, nem dől össze a világ, máskor majd max. nem rakja ki.
2020. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök*
2020. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!