Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért piszkálnak amiért...

Miért piszkálnak amiért képzem magam? Már azt sem merem elmondani mit csinálok.

Figyelt kérdés

Volt, hogy eleinte megosztottam a baráti körömmel hogy miket csinálok a szabadidőmben. Elmeséltem hogy belekezdtem új nyelv megtanulásába, hogy mit olvasok éppen, hogy mit tanulok hobbiból, és így tovább. Nyilván nem órákon át, csak három mondatban összefoglaltam, nem akartam untatni senkit.


Mindig csak kiröhögtek, meg minek az, felesleges, ilyeneket kaptam. A "gond", hogy ezen kívül mindig remekül kijöttem velük, sosem volt konfliktusunk.


Ma ha kérdezi bárki, akkor simán csak rávágom hogy "filmeztem" "sorozatot néztem" "neteztem" és ezeket cserélgetem kb. Semmit nem mondok el, meg sem merem említeni hogy most éppen mit csinálok, pedig nagy örömet okoz nekem, de úgysem értékelnék a korábbiakból kiindulva. Feleslegesnek érzem már.


Mi lehet az oka?



2020. jún. 24. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Irigység
Rosszindulat
Keress más társaságot
Az a jó, ahogy most csinálod
18 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
"meg van oldva" azzal, hogy nem mondok nekik semmit, de ez mégiscsak elég szar érzés nekem. Értelmetlennek érzem így.
2020. jún. 24. 12:26
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy elcseszett barátaid vannak.
2020. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon nem tudom hogy egyet merjek-e érteni. Dolgozó emberek, soknak nem csak párja, de már házastársa is van, élik az életüket, de ezektől amiket én csinálok durván elhatárolódnak. Pedig nem szanszkrit verseket fordítok a szabadidőmben, azért ott én sem vagyok :D


Lehet hogy tényleg jobb lenne cserén gondolkozni.

2020. jún. 24. 12:29
 4/17 anonim ***** válasza:
1%

Keress uj baratokat.

Videken szoktak igy hozzaallni ezekhez. Itt Budapesten az onfejlesztes termeszetes.

2020. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Mondd el nekik, hogy rosszul esik neked. Ha ilyenkor is kiröhögnek, hagyd őket, mert nem érnek ennyit.
2020. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Fura barátaid vannak. Nekem nem így szoktak reagálni. Aki nem foglalkozik ilyennel, az is csak meglepődik, hogy mit tanulok éppen. De még ő is pozitívnak gondolja.


Egyébként mit tanulsz, hogy elhatárolódnak??? Elhatárolódni valami számunkra nagyon gázos dologtól szoktunk, nem csak úgy általában a tanulástól.

2020. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom lenne-e értelme elmondani. Lehet hogy jobb lesz ha csak szép lassan eltűnök az életükből. Ők azzal töltik minden szabadidejüket hogy a családdal vannak, filmet néznek, sorozatoznak, vagy rácsimpaszkodnak valamelyik kereskedelmi csatorna sorozatára, és kb ennyi. Semmi mást, mert "mindig" ilyenekről beszélnek. Pedig voltak már mélyen szántó beszélgetéseim velük, jól el lehet társalogni sok dologról, ezért is nonszensz nekem az egész. De a szavazás és a válaszok is egyértelművé tették mit kell tennem. Köszöböm mindenkinek!
2020. jún. 24. 12:54
 8/17 A kérdező kommentje:

Semmi durva nincsen. Történelem, szeretek olvasni az informatikáról, a média működéséről, de nem ilyen "új világtudat" szemétirodalom oldalakat. Rendes könyveket értlemes mondanivalóval. Ezért nem értem hogy mi bajuk van :D Volt egy-kettő aki értékelte, velük nyilván folytatom, a baráti köröm több részre tagolódik, nem egyetlen társaság vagyunk. Megoldható hogy "máshova pártolok".


Semmi nem hétköznapi dologgal nem foglalkozok. Csak példákat hoztam, de semmi másra sem lehetne mondani hogy elvont. Nem is erőszakoltam soha senkire a hobbijaim, meg nem beszéltem róla mikor láttam hogy szétunják az agyukat - 1-2 perc után lejött mindig, és váltottam.

2020. jún. 24. 12:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, ebben inkompatibilis vagy azzal a társasággal. De lehet, hogy csak az egyiknek nagy a szája, a többi meg bólogat rá és közben okosnak találja az életviteled.
2020. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom eldönteni. Nincs köztünk úgynevezett vezéregyén. Semelyik "csapatban" akik nekem összességében jelentik a baráti társaságomat. Köszi a választ!
2020. jún. 24. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!