Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen típusú embereket...

Az ilyen típusú embereket hogy nevezik és mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy nő. Jóval idősebb nálam. Mivel egy településen lakunk, egyszer segítettem neki valamit elvinni neki. Mivel nem tudtam a telefonszàmát, Facebookon irtam neki, hogy itt vagyok, hoztam. Ez kb egy 3 perces találkozó volt, utána valahogy beszélgettünk Facebookon, mivel nem gondoltam bele semmit, úgy voltam vele, hogy pár soros beszélgetésből nem lehet gond. Aztán így néha irkáltunk, és aztán kezdődött a java: felhozott csak így egy random ilyet, hogy ő rólam álmodott és olyan dolgokat, hogy, amit álmodott az nem a beszélgetésről szól... és hogy ne mondjam, hogy nekem nem jutott eszembe... aztán elkezdett ilyeneket írni, hogy csak arra vágyik, hogy együtt igyunk, dumáljunk. Nekem itt már ez sok volt és megpróbáltam leállítani, hogy ne haragudjon, de én nem akarok semmit. Aztán ő csak azt lökte, hogy majd alakul, meg ahogy alakul. Nehéz a felfogása. Ezt leírtam neki 5x. Utána meg nem irtam neki egy ideig, elkezdett mindenféle beceneveket adni nekem Messengeren, aztán én töröltem a neveket, elmondtam neki, hogy nem vagyunk szerelmesek, sem semmi, nem ismerjük egymást, erre be sértődött és írta, hogy sértő és bántó és nyers vagyok, azért mert torolni mertem a beceneveket, mert szerinte tök aranyosak voltak.... aztán ilyeneket irt, hogy hívhatom a kismadaramnak... stb. Az a vicces ebben, hogy volt egy srác haverom, akit pont ez a csaj találta be szinte ugyanígy, akivel egy helyen dolgoztak. És ugyanazokat a szavakat írta szinte majdnem, hogy hivhatsz így-úgy. A csaj és köztem 14 év van, a gyerek nálam 8 évvel fiatalabb, akivel szinten hasonló módon kommunikált, de persze ő is elhajtotta. Mi ez szerintetek?

2020. jún. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.... próbáld meg minél távolabb tartani magad tőle.
2020. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem egy típus.

Ha muszáj valamit írni, akkor ráakaszkodós.

De valószínűleg van valamilyen mentális problémája. Nem normális a viselkedése. Lehet, hogy iszik is.

2020. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolondnak. Én még írnék neki egy utolsó üzenetet, amiben megindoklom, hogy miért törlöm minden lehetséges módon, és hogy a továbbiakban nem ismerjük egymást. Ez ennyi, nem kell sértőn és bántón, bár úgyis annak veszi, úgyhogy mindegy.
2020. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, mentális problémái szerintem is vannak, mert egyedül él évek óta. Mikor finoman utaltam arra, hogy nem érek rá, mondtam h nem érzem magam jól ... nincs kedvem társasághoz (persze csak azért, hogy lekopjon), akkor elkezdett olyanokat írni, hogy biztosan vele nem akarok beszélgetni, és hogy csak le akarom rázni, nehogy legyen köztünk valami ... de igazából egy ilyennel ki akar? Lát egy embert életében párszor, egyszer beszéltem vele 5 mondatot, aztán már elkezd fantáziálni közös dolgokról. Ugyanígy amit az előbb arról a másik gyerekről irtam, vele annyiból indult ki a beszélgetésük, hogy mind ketten egyforma személyiségek, nem szeretik a társaságot, stb, aztán a csaj a gyerekre elkezdett állandóan irkalni
2020. jún. 24. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!