Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek lusta, mert...

Hogy ne legyek lusta, mert szinte minden nap csak telefonozok, vagy tévézek, úgy hogy nagyon sok dolgot szeretnék megcsinálni, de amint hozzá kezdenék elmegy tőle a kedvem, és félre rakom, aztán elfelejtem, és így szinte semmit sem fejeztem be?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 13:27
 1/1 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Találd meg, mi motivál téged. Pénz, elismerés, ön-elégedettség. Aztán mérlegelj, neked mi miért éri meg. Én is sok dologba lusta vagyok, és hagyom a fenébe, de ha nem tesz meg az ember X meg Y dolgot végképp, sose lesz szép háza akkor pl, vagy nyaralója, amivel nem lenne baj, csak ne hüppögjön, hogy másnak bezzeg van, és ő is mennyire szeretne.

tehát, el kell szeparáld, mi az amit azért kellene, és tényleg jó lenne megcsinálni és befejezni, és mi az ami csak periféria dolog. Mert ha rögtön akarsz mindent, és végül nem rangsorolsz, minden egy nagy kupacnak tűnik, és sok nyűgnek.

2020. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!