Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nők vezetnék a világot,...

Ha nők vezetnék a világot, jóval kevesebb lenne a csata, háború? Vagy akár egyáltalán nem is lennének?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Jóval kevesebb lenne
Egy kicsit kevesebb lenne
Egyáltalán nem is lennének
Ugyanannyi lenne
Egy kicsit több lenne
Jóval több lenne
54 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
ha a nők vezetnék a világot akkor paradicsom lenne itt
2020. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak nem valami becsületlovagok és világbéke hívők lennének mindannyian, nem sok minden változna. A politikai,üzleti stb. érdekek ugyanúgy generálnák a konfliktust, mint most és ugyanúgy megtennék a lépéseket mint most.
2020. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A hatalom és pénz mindenkit megrészegít, legyen az nő vagy férfi, sajnos ennek ez a pszichológiája, tisztelet néhány kivételnek. Egy nőben kevesebb az agresszió a hormonális rendszere miatt, lásd az agresszív bűncselekményért több férfi ül börtönben, de teljesen más érzelmi állapot, mikor valaki közel ül a tűzhöz. Ha meg tudná őrizni az eredeti természetét, akkor valószínűleg egy női vezető kevésbé kockáztató, inkább védekezésre átálló vezető lenne, nem indítana sok hódító hadjáratot.
2020. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akik arra szavaztak, hogy több lenne, azok hímsoviniszta férfiak?
2020. jún. 25. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok hímsovoniszta.

2 nap alatt felrobbanta a Földet a sok nagyokos.

A nők hülyék ehhez.

Ez tény, nem sovinizmus.

2020. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Ha abból indulok ki, hogy akármelyik munkahelyen mindig a nők között mennek a furkálások, meg a konfliktusok, meg a sértődések, akkor nem sok jövőt jósolnék a világnak.


Férfiak közt minden nő hozza a "feminim" értékeket (tolerancia, érzelmi intelligencia, megértés stb.), de egymással valahogy összeférhetetlenek. Legalábbis nagy tömegben.

2020. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ugyan olyan lenne, mint most a kapzsiság, önzőseg, agrsszió, kétszínűség stb nem specifikusan férfi hanem beri tulajdonságok
2020. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy a nők a fegyveriparban lennének érdekeltek. Nem azt mondom, hogy nem lenne ugyanúgy kapzsiság, önzőség, kétszínűség, de szerintem háborúk nem nagyon. A nők szülik a gyerekeket, a háború, katonásdi, ugyanúgy a férfiak sportja, mint a vadászat. Kevés kivételtől eltekintve a nőknek nem ez a módszere a konfliktus rendezésre.
2020. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Haha😄Nem hímsoviniszta férfi vagyok amiért a jóval többre szavaztam hanem felnőtt nő.
2020. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Nőként írom, hogy isten őrizzen minket attól, hogy a nők irányítsák a világot. Még azt sem szeretem, ha nő a főnököm. Nem tudnak ép ésszel gondolkozni, tisztelet a kivételnek. És igen, a munkahelyeken mindig a nők keverik a szart.
2020. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!