Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak beképzelem, vagy tényleg...

Csak beképzelem, vagy tényleg elkezdtem valamiért tetszeni a nőknek?

Figyelt kérdés

Külsőleg nem változtam különösebben, max ledobtam pár kilót, de azt inkább a mérlegen látom, vagy ruha nélkül a tükörben. Utcai viseletben szinte nem is látszik. A ruházatomon változtattam némileg, és magabiztosabb lettem, mert volt egy fordulópont az életemben (bár nem drasztikus, de segített).


Főleg a kisugárzásomra vonatkozik a kérdés: a magabiztosságom, ami nekem új, elérheti nekem azt, hogy pl. a presszóban a pultos lány olyan széles mosollyal köszöntsön, mintha évek óta én lennék az élete közepe? Vagy visszanézzenek rám az utcán, csevegni kezdjenek velem vadidegenek? Nem sok ilyen történt, mindössze hat esetet tudok felhozni viszont előtte egy sem volt.


Ilyen (számomra nem annyira feltűnő) változás magamon ekkora eredménnyel járna?


28/F



2020. jún. 25. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa, és persze mindenki akit beleszámoltam ezekbe nő/lány volt.
2020. jún. 25. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abszolút. Ha a kisugárzásod pozitív, a testtartásod is más, ezt tudat alatt érzékelik az emberek. Vonzóbbá válik egy életvidám ember.
2020. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaa, a testbeszéd. Én barom nem is emítettem. Szoktam észrevenni gesztusokat (mostanában többet), meg pár apró dolgot én is használok, de inkább csak a "kihúzom magam, állat fel, megfelelő "méretű" mozdulatok" és effélék formájában. Nem merek többet, tartok attól hogy mesterkélt lenne.


Köszönöm a válaszod, felpontoztam :)

2020. jún. 25. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság az oka, az bizony vonzó és kívülről is látszódik. Tudod, ez erősebb (magabiztosabb) kutya bszik. Magyarul azért van sikered, mert van önbizalmad.
2020. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Istenem, ha ezt előbb tudom :D Pedig nem vagyok még csak előnyös alkatú sem, semmi extra. Még hogy a pszichológia büfétudomány :D Istenem. Nagyon köszönöm a válaszod, ment neked is a zöld!
2020. jún. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!