Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi járhatott a...

Szerintetek mi járhatott a Word Trade center robbantó terroristáknak az elméjében mielőtt belementek a gépbe a felhőkarcolóba??

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mi lehetet tis zerintetek a fejében aki belemnt a gépel a felhőkarcolókba előtte lévő órákban mi járhatott vagy ilyen embereknek akik valmire készülnek milyen gondolatai lehetnek szerintetek??
2020. jún. 25. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Az adrenalin miatt vagy semmi, vagy éppen lepergett előttük 25x az életük. Igazából annyira árnyalt az egész, hogy bármire rá lehet mondani a dologgal kapcsolatban hogy kitalált, vagy hogy épp úgy történt, ahogy megírták, elmondták, leadták a tévében (NEM magára a becsapódásra gondolok, annyira nem vagyok hülye azért). De igazából fanatizmus. Ennyi.
2020. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de ugye előtte történt vagyis mikor reggel felszáltak a gépbe akkor milyen gondolataik lehettek vagy valamelyiknek eszébe jutott hogy ez helyes így???
2020. jún. 25. 20:37
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem Allah Akbar

Általában ha az araboknak sikerélményük van, mindegyik ezt mondja kivétel nélkül

2020. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Számukra ez csak egy sima öngyilkosság, semmi több. Meg borsot törnek az amcsik orra alá. Nyilván utálták az amcsikat. Sokan utálják őket.
2020. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen én azt tudom ,de reggel mi járhatott az eszükben amikor elkövették nem féltek hogy a pokolba jutnak ?
2020. jún. 25. 20:40
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

Azért van ez, mert szerintük minél több embert ölnek meg, annál több szolgájuk lesz a túlvilágon.

Szal ez kb olyan, mint most a négerek, akik lopják az ingyen iPhone-t meg Nike AirMax-eket.:D

2020. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Ezek totál agymosottak voltak. Mint anno az SS tagjai, vagy Jonestown-ban néhány ember, esetleg pár KGB-s, vagy KKK tag, bármit lehetne mondani. Ez is szekta-szerű volt: egy vallás elkülöünített, állatias változata, ami már terroral "akarta terjeszteni az igéjüket". Nagy elb..ott hazug dolog az egész, legalábbis nekem nagyon bűzlik, de nyilván ezt csak hozzáfűztem.


Az járt a fejükben, amit belevertek. Semmi több. Olvass a Hitlerjugendről, vagy egyéb szélsőséges politikai ideológiához köthető ifjúsági szervezetről mondjuk, és megérted.

2020. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ezek meg sem kérdőjelezik, hogy helyes vagy nem helyes, olyan fanatikusok mint a katonák amikor parancsot kell teljesiteni

Gyerekkoruk óta az iszlámban nőnek fel és ha egy szent ügyért áldozzák fel az életüket (jelen esetben a WTC lerombolása) akkor a mennybe kerülnek az iszlám szerint

2020. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind fanatizált iszlám szélsőségesek voltak. Azt verték beléjük a terrorista kiképzéseken, hogy az egész akció a szent ügy (az USA-nak és a szabad világnak minél nagyobb kárt okozni) érdekében zajlik, és őket majd jutalmul a mennyben szűzlányok fogják kényeztetni.
2020. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De nem gondolnak családra vagy hogy mi lesz utánna vagy nem gondolnak az életükre ??? valmi csak járhat a fejükben hát ők is csak emberek vér és hús
2020. jún. 25. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!