Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az egy 16 éves...

Miért jó az egy 16 éves fiúnak, ha váltogatja a "nőit", és védekezés nélkül szexel? Ettől miért érzi valaki menőnek magát? Mitől menő?

Figyelt kérdés
Mit kompenzál ezzel? Főleg a megszakításos "védekezéssel"? Mert bőszen dicsekedik vele mindenkinek, holott ez szánalomra méltó, több okból kifolyólag is.

2020. jún. 25. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Én irigylem a srácot.
2020. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak fu.kboyok és nem fu.kboyok. Ez olyan, mint, hogy vannak ribizli nők és nem ribizli nők. :D és nem, nem azért, mert magas a libidójuk ezeknek a srácoknak, lányoknak, hanem azért, mert képesek másnak azt hazudni, hogy szeretik. Hogy mjiért ilyenek, én sem értem, de szerencsére elég buták, ahhoz, hogy könnyen felismerhetőek legyenek, mind a srácok, mind a lányok.
2020. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Irigyelni lehet, de csak a korosztályában. Nem vagyok felsőbbrendű ultraszűz harmincas, de ez gáz, gyerekes, felelőtlen. Mondanám hogy kívánom hogy legyen gyereke ennyi idősen akit fel kell nevelnie és vigye el a fiatalkorát, de nem lenne szép szóval nem teszem.

A másik ok pedig, amiért nem átkozódok: 3 élet menne tönkre egyszerre. A lányé, az övő, és a gyereké is. Kétlem, hogy ilyen mentalitással bárki képes lenne ténylegesen felnevelni egy gyereket pl.


Szóval válaszolva a kérdésedre: majd felnő, vagy nem. De nagyon negatív a helyzete.


üdv. Házas fiatal - támadások ellen :D

2020. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A "több okból kifolyólag" nagyon talalo szohasznalat. Szerintem hagyd... Bar mar nincs monikaso, szamos peldat lattunk a kovetkezmenyre. Ennek is lesz, de addig legalabb kieli magat, ha van partner, es nyilvan van. Meg nem fogja fel, hogy nehanyszor 20 ev gyerektartas mekkora teher lesz a jovojere.
2020. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
fél-egy óra örömért nem megéri szétcseszni egész életeket? Dehogynem! Üzenem neki hogy így tovább! :D Istenem, hova tartunk?
2020. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, csak "kicsúszott" belőlem. Üvöltő felelőtlenség ez, elnézést az értelmetlen kommentemért. Ötös voltam.
2020. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
pusztuljon el a kis rhadék:D ha ez igaz.
2020. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekkel tudnék mit csinálni. Nem azért mert szadista vagyok, hanem mert elképzelhetetlenül bicskanyitogató. Mindenesetre egy üres, hófehér szobába bezárnám pár napra teljes hangszigeteléssel. Legyen csak el a gondolataival :DD

Nyilván viccelek, de tényleg elmondhatatlanul utálom az ilyen senkiket. Ez még pszichopatának sem nevezhető, nem érdekből cselekszik, azért tesz tönkre esetleg lelkivilágokat (a lányokét) azután hogy MEGDUGTA őket, hogy menőnek tűnjön? Tudjátok mit? Komolyan gondoltam a fehér szobás dolgot inkább :/

2020. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyet jól nyakon kell verni vagy valamit bekamuzni neki ami jó lecke lenne. Pl terhes csaj vagy még rosszabb egy nemibetegség. Talán abból tanulna, hogy nem kéne fűvel-fával gumi nélkül baxxnia. Amúgy valahol valami félrement a nevelésében, valószínűleg attól hiszi magát "férfiasnak", hogy minél több lányt megkefél és erre ő valami elismerést vár, és valószínűleg meg is kaphatja. Meg nézd meg sokszor az folyik a csapból, hogy akkor vagy gizda, ha minél több nőd van/volt.
2020. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak a szája jár, de ha tényleg ezt csinálja, az hatalmas probléma. Felelőtlen, éretlen kisfiú, aki így akar felnőttnek tűnni, és ha bárkit is teherbe ejtene, nyomtalanul felszívódna, elvégre úgy véli, hogy a felelősség kizárólag a nőé. Képzelem, milyen családi háttere lehet. Szánalmas és szomorú történet.
2020. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!