Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homofób embereknek mi az...

A homofób embereknek mi az okuk erre?

Figyelt kérdés

Mindig is elfogadó voltam minden emberrel szemben. Ennek ellenére főleg az interneten nagyon sok a kérdésben szereplő véleménnyel találkoztam azonban sosem tudták kellően indokolni. Ezenkívül sokan használják a

"Nem vagyok homofób DE.." - mondatokat és a végén mindig kiderül, hogy tulajdonképpen az.


18N


2020. jún. 26. 08:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
legtöbb esetben vallás. és aztán a többi esetben meg csak agyatlanság.
2020. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%

Mert a legtöbb ember undorodik két azonos nemű ember enyelgésétől.

Aki a 4 fal között csinálja, azzal nincsen semmi probléma.

2020. jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Miért baj, hogy valaki homofób? Neki is ugyanúgy joga homofóbnak lenni, mint másnak melegnek. Más meg a pókokat utálja, vagy a káposztástésztát.
2020. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Mert undorítónak tartom. Pont.

Szívem joga attól undorodni, amitől akarok szerintem, anélkül, hogy indokolnom kéne. Barátnőm a madarakat utálja.

Természetesen tudom, hogy a saját szabadságon addig terjed, amíg másokat nem akadályozok vele, úgyhogy nem követelem, hogy tiltsák be a homoszexualitást, nem bántom a környezetemben élő melegeket, de amíg a gondolatrendőrséget be nem vezetik a "nyitott gondolkodású" emberek, addig lehet róla saját véleményem, remélem.

2020. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

Én nem tudom, hogy homofób vagyok-e. Nem zavar, ha valaki az. Viszont undorítónak tartom, amit egymással csinálnak. Ha egy nő és egy férfi csinálja, akkor is undorítónak tartom, csak hát nekik van más lehetőségük is :D

De nem értem, hogy miért kéne mindent szeretnem.

2020. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

Számomra a homofóbia olyasféle dologhoz hasonul, mint mondjuk ha valaki rühelli a pókokat vagy nem szereti a kelbimbót.

Mindenkinek szíve joga azt szeretni illetve nem szeretni, amit akar vagy nem akar.

2020. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

Miért kéne nekem bármit is elfogadni ami nekem nem tetszik???

Miért sütnek rám "homofób" jelzőt ha kiemelem hogy valami nem tetszik??!

Egyszerűen gusztustalannak tartom, és természetellenesnek.

Ez a véleményem. Kicsit ez az elfogadásos dolog is túl van tolva, mostanra már az a "negatív" aki hetero.

Van saját akaratom, saját önálló véleményem és azt ki is mondom akkor is ha valakinek nem tetszik. Ennyi.

2020. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem az az elvárás, hogy tetszen az amit a melegek csinálnak, hanem az hogy fogadják el őket. Ja és valaki megmagyarázná mi jelent az, hogy csinálják a négy fal között? Látott már valaki melegeket az utcán szexelni, vagy mi?
2020. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Attól még hogy nem fogadják el őket, ugyanúgy továbbra is lesznek melegek. Nem egyszerűbb lenne békén hagyni őket, nem pedig gyűlölködni?
2020. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
De NEM AKAROM elfogadni, mert így gondolom,és mert NEM TETSZIK. Miért akarod rám erőltetni mit fogadjak el és mit ne???!!! Azért mert te homoszexuális vagy ? Akkor valamitől több jogod lesz vagy mi???!
2020. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!