Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az lehet baj hogy...

Szerintetek az lehet baj hogy nagyon megvaltoztam? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Úgy ertem azt hogy nagyon megvaltoztam hogy oszinte vagyok mindenkivel elmondom mindenrop pozitiv-negativ velemenyem ami sok mindemkit kezd zavarni de en egyre jobban szeretem ezt a tulajdonsagomat hogy nem felek oszinte lenni pozitiv es negativ ertelemben is.
2020. jún. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikérik a véleményed, és őszinte vagy, az szuper. Ha kéretlenül osztasz tanácsot, az már nem biztos, hogy annyira szerencsés, mivel a te véleményed is csak egy vélemény, könnyen lehet, hogy nincs igazad (vagy nem ismered a szitu minden részletét), és inkább ítélkezésnek tűnhet a véleményed.
2020. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb így élni nem? mint hazudozni, stikliskedni, másokat átverni és becsapni, másoknak kárt okozni. Nyugalmasabb, és békésebb.Lesznek még nehéz helyzeteid, de tarts ki, és egy idő után teljesen beépül a személyiségedben. Aki leszakad mellőled, az jobb ha mielőbb megy, aki meg maradni akar, az meg maradni fog.
2020. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mindenkinek az őszinte véleményemet mondom el, ami nem mindig pozitív. Az a nem mindegy, hogy milyen szavakat használok a közlésnél. Nem mindegy, hogy azt mondom, "figyi, ez xar lett", vagy azt mondom "nekem nem tetszik, mert a színezésen látszik, hogy siettél". Osztálytársnőm mindig megkérdezte tőlem, az örök hobbi rajzostól, hogy milyen lett. Ő nem rajzos, leginkább pálcika embereket rajzol. Ennek fényében, csak mert nem pálcikát rajzolt, nem fogom azt mondani, hogy tetszik, szép lett, miközben nem, pláne ha siet, hogy "legyen túl rajta".


Ez csak egy példa, de a lényeg, hogy úgy mondom el a másiknak a negatív kritikát, hogy az indokolva is legyen, ne csak leszóljam, esetleg "elég ránézni" aztán kész, letudva.


18/l

2020. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az embereket érdekli a véleményed, akkor semmi gond nincs ezzel.

De akkor ugye te se fogsz azon fennakadni, ha majd valakitől azt a választ kapod, hogy köszi, de nem érdekli a véleményed?

2020. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A négyesnek: nem akadok fenn rajta és nem is esik rosszul nem tudom miert
2020. jún. 26. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ezentúl akkor nyugodtan ezt mondom az összes besserwissernek :)
2020. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!