Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "mindig kimondom, amit...

A "mindig kimondom, amit gondolok akkor is, ha fáj" emberek miért nem bírják a kritikát?

Figyelt kérdés
Sértegetnek mindenkit, ahogy tudnak, de ha egyszer valaki a szemükbe mondja az igazat, akkor csak személyeskedni tudnak. :D Nem ellentmondás ez?
jún. 26. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A hamis én jelenléte miatt,ami sok emberben ott lapul.
jún. 26. 17:28
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy pajzs nekik. Ha pedig valaki visszafordítja, támadnak, mint a sebzett vad (lényegében támadnak akkor is, mikor őszinteségnek hívják)
jún. 26. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Mert vannak emberek akik csak annyira egoisták, hogy azt hiszik magukról meg bebeszélik maguknak,hogy ők aztán a megtestesült felsőbbrendűség és okosság egyszerre

A kritikát egyébként normális ember birja de persze csak egy adott ideig mert ha már túlzásba van a dolog és folyamatosan csak a kritikát kell nézni meg hallgatni az már csak rosszindulat

jún. 26. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert eleve abból indulnak ki, amikor az észt osztogatják másoknak, hogy ők többek, és mikor más kritizálja őket, ez ellentmond az alapvető világnézetüknek.
jún. 26. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kimondom amit érzek, gondolok , de ezt forditva is elvárom, nem zavar a negativ kritika abból tudok épitkezni, de akikre te gondolsz, célzol ök inkább egoisták
jún. 26. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Aki mindig mindent kimond,az egy fontoskodó büdös bunkó,aki az egyenesség,igazmondás mögé akar bújni ezzel a szöveggel.Márpedig a fontoskodó büdös bunkóknak elsősorban saját magukkal van bajuk.Na ezért nem bírják,ha fordul a kocka.
jún. 26. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Hatos rám célzol? Ötös vagyok, rolam nyugodtan lehet véleményt formálni, nem zavar, söt szánomra egy negativ kritika tényleg elgondolgodtató, bár biztos a legtöbben máshogy élik ezt meg,

Kedves kérdező, elnézést, hogy nem nekrd válaszoltam..:D

jún. 26. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatos ez nem igaz,a szókimondó csoporton belül akikről te beszélsz,azok akik az egójukat másra erőltetik,azt hiszik mindig igazuk van,ez az egyik csoport,igen. A másik amelyik azért mondja ki amit gondol,mert ilyen típus,nem bírja magában tartani,és természetesen itt nem azért mond véleményt mert mindig tudja hogy csak és kizárólag neki van igaza,tudja jól hogy valamiben igaza van valamiben nincs, egyszerűen csak ilyen,és/vagy nem kedveli az igazságtalanságot.
jún. 26. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen megmondó ember féle vagyok, és nem sértődök meg a kritikán.

Én meg csak azért "kritizálok" hogy legyen miről beszélni + még mindig jobb mintha a háta mögött beszélném ki.

jún. 26. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Túl egyoldalúan gondolkodnak sokan.
jún. 26. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!