Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "mindig kimondom, amit...

A "mindig kimondom, amit gondolok akkor is, ha fáj" emberek miért nem bírják a kritikát?

Figyelt kérdés
Sértegetnek mindenkit, ahogy tudnak, de ha egyszer valaki a szemükbe mondja az igazat, akkor csak személyeskedni tudnak. :D Nem ellentmondás ez?
2020. jún. 26. 17:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem rád céloztam ötös.Van elég olyan típus,akit leírtam,rájuk gondoltam.


Nyolcasnak:

"A másik amelyik azért mondja ki amit gondol,mert ilyen típus,nem bírja magában tartani,és természetesen itt nem azért mond véleményt mert mindig tudja hogy csak és kizárólag neki van igaza,tudja jól hogy valamiben igaza van valamiben nincs, egyszerűen csak ilyen,és/vagy nem kedveli az igazságtalanságot."


Írok erre egy példát akkor.Melóhelyemen volt egy nő,álltunk a büfénél sorban,megszólal hangosan,hogy "Itt mindig ilyen büdös csöves szag van!" tény ami tény,igaza volt...a pultos csaj erős izzadtságszagát lehetett érezni,aki erre láthatóan zavarba jött és kínosan mosolygott.

Most minek kellett megalázni? Azért,mert ő ilyen szókimondó típus?

2020. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!