Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél egy üzlet ilyen...

Mit tennél egy üzlet ilyen dolgozójával szemben?

Figyelt kérdés

Vettem egy bringát pár hónapja. Sajnos már többedjére kellett visszavinnem, mert mindig kijött rajta valami probléma. Mentem vissza érte a napokban, amikor a szerviz munkalapot meglattam rajta, amire a fellepo probléma mellett nem a nevem volt felirva, hanem ez: A nyomoréké. Bementem balhézni, hogy ez mi a fhasz, de tagadták, biztos véletlen cetlit felkaptak és rákerült. Érdekes, pont az én bringámra, a mellette lévő összesre mind normálisan voltak a nevek felírva.


Beszéltem a főnökkel telefonon, mert aznap vidéken volt és ledobbent ezen. Azt mondta, utána fog járni. Szerintem csak nyugtatgatott. Mondtam, ha van infója, hívjon fel. Azt mondta, fog. Ha hétfőig nem hív vissza, azon gondolkodom, a Fogyasztóvedelemhez fordulok. Nálam van a papír a felirattal, lefotóztam, ahogy áll a bringa a többi közt, jól látható a felirat rajta.


Szerintetek jó döntés lenne?


2020. jún. 26. 22:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon komoly, örülök, hogy megosztottad :)

Nem tudom, hogy érdemes-e foglalkozni vele, itt igazából egy-vagy több munkavállaló volt a gyökér, nem az üzlet és nem a főnök. Ha nagyon fontos célod revansot venni, akkor ezen a bizonyos munkavállalón lenne igazságos, de még az is necces.

A helyzet az, hogy lehet szakmailag egy betonbiztos ember, lehet családapaként nélkülözhetetlen otthon, csak van egy kis alpári stílusa, ami a te ingerküszöbödet sérti. Akár kisgyerekkorunkban, a "megmondalak" korszakban, és még ha igazad is volt, a "bűnöst" beállították a sarokba.

Ez viszont már nem gyerekkor. Gáncsolod a főnököt, az üzletet, a renitens kolléga családját és azok megélhetését egy ilyen elcseszett dolog miatt. Még ha neked is van igazad, és sérti az önbecsülésed... felülemelkedni a kicsiségeken, az az igazi nagyság. Hagyd szerintem... :)

2020. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyeneket ott helyben kell lekommunikàlni.
2020. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Kellene helyben. De gyakorin könnyebb.
2020. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

" ha nem kárpótol a főnök?"


Na... kezdünk átesni a ló túloldalára

2020. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hé, helyben kommunikáltam le, de senki nem vállalta fel. Utána hívtam fel a főnököt, aki ígérte, hogy utánajár ennek és cégen belül ennek lesznek következményei. Persze-persze, szerintem baxik rá...ez nem megemgedhető senkivel szemben, sehol. Főleg, ha eddig normálisan álltam az üzlethez. Ki tehet róla, hogy szart adnak el, ami nem bírja a normál használatú terhelést sem?
2020. jún. 27. 09:44
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
Hol is vetted? Mégegyszer, nem volt tiszta a helyzet.
2020. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Kerékpár szakuzletben.
2020. jún. 27. 10:13
 18/24 anonim ***** válasza:
27%

"Persze-persze, szerintem baxik rá"


Főnökként én is baxnék rá, csak a profit érdekelne, hiába engesztelne ki téged, úgy sem mennél oda többet vásárolni, akkor miért tenné?

2020. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Mi van,ha nem is neked szólt a "nyomorék" hanem mondjuk az egyik dolgozónak aki foglalkozott a bringával,csak rajta felejtették a cetlit? Vagy tényleg másnak címezték? Bár lehet kicsi rá az esély,csak nem értem,hogy neked mint vevőnek mégis miért írtak volna ilyet? Hacsak nem viselkedtél úgy velük előzetesen.
2020. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Lehet az volt ott, hogy nyomaték, csak félre olvasta a kérdező, mert neki torzított a valóság.
2020. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!