Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek büdösek! Ülök a...

Az emberek büdösek! Ülök a tömegközlekedési eszközön és elhányom magam. Komolyan nincs még mindig alapvető igényesség és higiénia???

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Mi a kérdés?

Mindenki büdös? Minden utas maga alá volt sz...a, le volt hányva, folyt a taknya, és még rád is büfögött? Semmi értelme a kérdésednek, csak kiírtad hirtelen felindulásból.

Mi értelme volt ennek?


Válaszom amit gondolom vársz:

Igen, büdösek. Ez rossz. Egyetértek veled.

2020. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Inkább legyenek büdösek, minthogy hányjanak. Szerintem.
2020. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy általánosítás és harag egyvelege. Semmi értelme.


"A politika igazságtalan! MIért nincsenek tisztességes politikusok???"


Ezt is kérdezhetted volna. Arra is ilyen válaszok jönnének.

2020. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Mások is ezt gondolják rólad.
2020. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Alapból van egy szaga minden embernek, erre jön most a meleg, így a hónaljkutyàk könnyen vonításba fognak:).
2020. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Az meg pláne. Nem tudom a nemed, de mi van ha undorodtak tőled? Mert olyan az arcod, a hajad, a cipőt, a ruhád, szájszagod van, vagy bármi?


Vagy te tökéletesnek tartod magad? Akkor miért utazol a plebsszel?

2020. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Itt nemcsak a higiéniáról van szó. Hanem arról is, hogy az emberek nagy része minden szemetet összezabál, és emiatt is olyan büdös a testszaguk.
2020. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyet kell hogy értseka hetessel. Én pl azt vettem magamon észre hogy ha olajban sült hagymás dolgot eszek, olyat is izzadok. Csak annál figyeltem meg, más ételnél nem, de a sok szemét kajából kinézek bármit.
2020. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jön ide az ember külseje, meg hogy tökéletesnek érzem-e magam (?) meg hogy hol utazom, egy alapvető, mindenki által elérhető higiénia szinthez? Tömény izzadtságszagot kell szagolnom havi 10 000-ért. Nem alapvető testszagot, hanem tömény izzadtságszagot. Én figyelek nyáron is erre (és igen, szemétkaját sem eszem, ezzel a hozzászólással is egyetértek). Ez mind igénytelenség, tiszteljük már annyira a másikat, hogy az alapvető tisztálkodást betartjuk, ha emberek közé megyünk. Ha meg nem jó a dezodor, le kell cserélni. És igen bosszantó, hogy még maszkon keresztül is érzem, ahogy bűzölögnek. Alapvető utazási szabály, hogy tekintettel vagyunk egymásra (pl koszos ruha...stb. esetén nem használhatod a szolgáltatást) a higiénia is ide tartozik szerintem.
2020. jún. 28. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:

5 perc alatt tömény izzadságszaga tud lenni ha megizzad és rosszul érzi magát (sport közben pl nem annyira)

Az lenne a megoldás ha nem ujjatlan ruha lenne rajta hanem frissen mosott legalább rövidujjú, az lefogja a szagot.

2020. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!