Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb hazugsága? Egyszeri vagy rendszeres is lehet!

Figyelt kérdés

Nekem hónapok óta megy. A családomnak és barátaimnak arról, hogy mi történik velem igazából. Teljesen új ember lettem egy bizonyos dolognak köszönhetően, és "kérik a sikerreceptem". Nem önzőségből nem mondom el nekik, megvan rá az alapos és (számomra megdönthetetlen) indokom, amit senkiért és semmiért sem fogok felfedni. Nonszensz amit leírtam, azzal tisztában vagyok.

De objektívebben: Hazudok mindenkinek akit ismerek, mert azt a látszatot akarom (viszonylag nehezen) megtartani, hogy olyan vagyok, mint amilyen korábban voltam.


Végülis működik, nem faggatóznak már, aki meg így ismert meg, rá sem kérdez. Ennyiből szerencsés.


A ti életetekben mi ez / mik ezek a hazugságok?



2020. jún. 27. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Hónapok,évek óta megy a munkahelyemen a "minden szép és jó szemlélet".
2020. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy a legjobb barátom nem csak simán a legjobb barátom, hanem "extrákkal". Én szingli vagyok, nem csalok meg senkit, de ő nem.


Egyébként nem szoktam hazudni soha, teljesen őszinte vagyok. Ezt is elmondanám szívem szerint, csak nem az én titkom, nem csak rólam szól.

2020. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszer letagadtam, hogy EN vagyok isten.
2021. jan. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!