Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, mintha...

Miért érzem úgy, mintha bizonyos emberek azért léteznek, hogy engem szìvassanak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed:D Ez azért van, mert törődnek veled, távolról, online is:D
2020. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és mert a depi nem jó dolog.
2020. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miről beszélsz? Nézz már magadba. Mét ezt is elrontottad. Hogy lehet az "Í" betűre fordítva feltenni az ékezetet?
2020. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is sokszor ezt érzem. :D Még az öregasszonyok is azért sántítanak, hogy direkt engem idegesítsenek. Ezt sokszor komolyan gondolom.


Nem vagy te is depressziós?

2020. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy mai kérdés volt valahol, felhasználom ugyan azt a választ:


"Ez a kérdés olyan, mint egy tégla. Csak van, és kész. Se magyarázat, se semmi." valami iylesmi volt. Ide is illik.

2020. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vannak, csak van egy olyan tulajdonságod, amit kihasználnak, és ez tetszik nekik. Ismerős a dolog, engem is szívatnak.

Figyeld magadat, mi lehet ez a tulajdonság, és változtass rajta.

2020. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól leírta,szerintem is így van.Mondjuk mindig lesznek emberek,akik valamiért betalálnak.
2020. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!