Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lepontozni másokat az oldalon?

Lepontozni másokat az oldalon?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy lepontoznak másokat a semmiért? Megértem, ha hülyeséget ír. De mikor csak a véleménye más, akkor miért? Kik azok, akiknek élvezetet okoz szemétkedni névtelenül?

2020. jún. 27. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz velük, a jellemüket úgy sem tudod megváltoztatni, a többi meg szóra sem érdemes..
2020. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Meg is érkezett az első rejszmester ...
2020. jún. 27. 20:36
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Sokan szerintem ilyen bosszúpontozók. Amikor van pár normális vélemény, majd ő beír valami okosnak gondolt de amúgy irdatlan faxságot és lepontozzák, utána látom sokszor, hogy a fentebbi addig maxos vélemények értékelése is érdekes módon lejjebb ment.


De a legnagyobb kedvencem, amikor valaki véleményt kér és azt pontozzák le... nagy intelligenciára vall. De sokan úgy kezelik ezt a pontozást, hogy neki mennyire tetszik, nem úgy, hogy mennyire releváns válasz.

2020. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt már én is észrevettem. Hiába adsz korrekt választ ha nem tetszik, akkor lepontozzák mert nem azt várták :D
2020. jún. 27. 20:40
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

HogY LeHEt LePonToZNi A KéRdÉsT?!


Igazából tényleg röhögni lehet csak rajtuk. Olyan ez, mint a szavazati jog. Az sem kéne ám mindenkinek xD

2020. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jelzem mindenkit felpontozok (75)
2020. jún. 27. 20:41
 7/23 A kérdező kommentje:
Én 60 alatt nem is engedném. Minek?
2020. jún. 27. 20:42
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
60? Azért azt ne. Inkább valami értelmi teszthez kötném. Sok nagyo tehetséges fiatalunk van, de több a kaptárban tenyésztett egyed, aki a krumpliért oda húzza az X-et a marokra fogott tollal ahova mutatja neki az öltönyös bácsi.
2020. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább 60 felett nem engedném xd
2020. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az igazi az lenne, ha névvel menne és a pontozás is. elég a nick is de legalább tudnánk, ki és mit kérdez, vagy pontoz. Mindjárt nem lenne ennyi troll kérdés, és bűrhuzigás kis takony. :D
2020. jún. 27. 20:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!