Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzékeny a fülem. Miért...

Érzékeny a fülem. Miért bántanak ezért mások?

Figyelt kérdés

Kicsit érzékeny a fülem. Amikor a szomszéd hajnali 1kor kalapál, és a másik szomszéd reggel 6kor húst kloffol, felébredek.

Megkértem őket, hogy emberi időben csináljak ezt, és hagyjanak aludni este 10 és reggel 7 között.


Erre mindketten azzal jöttek, hogy ha aludni akarok, akkor aludjak és ne hallgatózzak.


#miAFax?



2020. jún. 28. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a füled érzékeny, hanem teljesen normális ember vagy. Amikor valaki azt mondja, hogy ha fáradt vagy, akkor aludj, ettől falnak tudok menni. Aludnék, ha a sok bunkó tekintettel lenne másokra is. És nem, nem opció a füldugó, meg a tanyára költözés sem.
2020. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te füled érzékeny, hanem a szomszédaid tahók.
2020. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez társasház? Ha igen, ott kizárt, hogy a házirend engedné a kalapálást éjjel, de még a reggel 6 órai klopfolás is necces, pláne hétvégén. Nézz utána ezeknek, aztán ha kell, szépen az orruk alá tolhatod. Sajnos nem mindig segít, de meg lehet próbálni.
2020. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a füled érzékeny. Ezek hangos zajok. Egyébként ezt az aki fáradt alszik dolgot nekem a kolis mostmár volt szobatársaim mondták, amikor hajnal egykor még a visító röhögést hallgattam füldugón keresztül. Az ilyen emberek ebből a szempontból gyökerek és nem értik, hogy nem mindenki olyan mint ők.
2020. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te füled érzékeny, - taplók a szomszédok. De egyszer eljön az az idő is, amikor SZERETNÉNEK aludni!
2020. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Aki ilyet csinál mint a szomszédaid,azzal nem tudsz szót érteni.Értelmes ember nem csinál ilyet.

Feljelentés?

2020. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mekem is volt ilyen szomszédom, másnap éjjel falraállított mélynyomót teszteltem...
2020. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a dögöljön meg a szomszéd tehene egy működő taktika?
2020. jún. 30. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
50-50% több mint 0
2020. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!