Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kiégtem? Teljesen...

Szerintetek kiégtem? Teljesen reménytelennek és ötlettelennek érzem magam.

Figyelt kérdés
Érettségi után vagyok, önbizalmam valahol a parketta alatt, van 2 hobbim, amit nagyon szeretek csinálni, de már jóideje olyannyira is, hogy ezeken kívül szinte egyáltalán semmi nem vonja/vonta le a figyelmemet. Ennek köszönhetően azon kívül, hogy férfi létemre műszaki tudásom nulla, semmiről nem is tudok beszélgetni, mert semmi nem is érdekelt, semmi sztorim nincsen, amiről másoknak tudnék mesélni, mivel nem történik velem semmi. A hobbijaim pedig pont olyanok, amiről a környezetemben nagyon senki nem tud semmit, és nem is igazán érdekel senkit.Így a lányokat is legfeljebb 5 percig tudom lekötni. Pl. hiába tudok viszonylag jól gitározni, pont olyan műfajt képviselek, ami már rég kikopott a köztudatból. Sportoláshoz meg van tehetségem, csak semmi testi adottságom. Egyébként jó tanuló voltam, csak a kitanult szakom kb. semmiről nem szól, így majdnem hogy az is felesleges erőfeszítés volt. Mit tegyek, hogy érjek valamit?

2020. jún. 28. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Pl. fejezd be az önsajnálatot meg ezt a negatív kisugárzást és fordítsd figyelmedet azokra a dolgokra, amiért hálás lehetsz...!
2020. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonosítani kell azt, ami ér valamit.. és utána már csak vissza kell bontani lépésekre, hogy hogyan is érheted el.
2020. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem égtél ki, csak megtorpantál. Vannak állomások az ember életében, amikhez önkéntelenül nagy elvárásokkal közelít, s teljesen természetes, hogy nem töltik be a hozzájuk fűzött reményeket. Ilyen az érettségi is. Tudat alatt azt érzi az ember, hogy ha meglesz, kinyílik a felnőttek világa, s ha nem is fanfárzenekar kíséretében, de belép azon a bizonyos kapun. Aztán eljön a nagy nap, levizsgázunk és nem történik semmi. Voltaképpen a kutya se törődik életünk eme nagynak vélt eseményével, s mi ott állunk csalódottan, nem tudva, hogyan tovább.

Tűzz ki új célt, ez az első lépés. A mozdulatlanság maga a halál, mindig haladnunk kell valamerre.

2020. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!