Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura az, ha konkrétan...

Mennyire fura az, ha konkrétan szerelmes vagyok a bizonyítványaimba?

Figyelt kérdés

A szó szoros értelmében.

Most érettségiztem, de az elmúlt években, amikor az érettségire készültünk is olyan kérdéseim voltak, hogy hogy néz ki az érettségi bizonyítvány, mi lesz benne, milyen színű stb.

És mindig is így voltam ezzel, az általános iskolai bizonyítványommal is.


És most, hogy egy helyen van mind a bizonyítvány (általános, gimis, érettségi), vettem nekik külön borítékot, abban gondosan bele van csomagolva, fel van címkézve. Hetente előveszem őket, gyönyörködök bennük, szaglászom őket, simogatom, és végtelenül büszke vagyok hogy van nekem.


Tudom, hogy fura és szokatlan, de nem tudom mi az oka.


Soha nem érettségiztem volna le, ha nincsenek a kedvenc sorozataim meg filmjeim. És amikor azokat néztem, akkor is arra gondoltam, hogy vajon a szereplőknek is van e bizonyítványa, hogy néz ki, szépen van e megírva vagy csúnyán. stb.


Múltkor véletlenül leejtettem a bizonyítványt, de nem lett semmi baja, mert borítékban volt. Mégis lelki beteg voltam és sík ideg egy hétig, hogy úristen valami baja is eshetett volna. Mit tudom én, például behorpad a sarka vagy megkarcolódik. Akkor már nem érne annyit :(


Köszi a normális válaszokat. 20/F



2020. jún. 28. 16:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele, meg azóta is féltve őrzöm őket - legalább arra jó, hogy az ember nézegesse....
2020. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%

Jajj, remélem ez csak egy gyenge kamukérdés akart lenni.

Ha nem, akkor bizony irány a legközelebbi pszichológus, de talán a pszichiáter sem rossz, mert ez messze esik a normális kategóriától.

2020. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
91%

Ne aggódj, hallottam már olyanról is, hogy egy nő hozzáment egy vonatállomáshoz...

:)

2020. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Travis83 ***** válasza:
76%
Nem fogok kertelni, ez nem kicsit fura. Ez nagyon nagyon fura. Úgy is mondhatnám nem hétköznapi. Mindenképp túlmutat a normalitás keretein. Ugyanakkor nem bűn és senkinek nem ártasz vele. Ám a helyedben valami másra próbálnék összpontosítani, úgy értem érzelmi téren. Például vennék egy házi kedvencet vagy elkezdenék párt keresni magamnak és inkább belé lennék szerelmes. Így vagy úgy, ez nem baj, csak rohadtul fura.
2020. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezt úgy hívják hogy objektofília. Amikor egy bizonyos tárgy(ak)hoz vonzódsz túlságosan. Ki fogod nőni valószínűleg, de ha nem akkor se lesz bajod tőle. Amúgy valóban elég furcsa.
2020. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Imádom gyűjteni az ilyen kis okleveleket, bizonyítványokat, certeket, főleg, amiknek szép a borítása. A diplomáim közül az egyik kék, a másik zöld bársony borítású kívülről, azt is imádom. Olyan szép, ahogy az ezüst vagy arany minta rá van nyomva.
2020. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Végül is...Szméagol is egy gyűrűbe volt szerelmes. 😏
2020. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Azt, hogy szerelmes vagyok természetesen nem úgy kell érteni, hogy mit tudom én feláll a cerka, ha megfogom a bizimet. Egyszerűen meseszép egy bizonyítvány, szép kék, arany betűkkel. Boldog vagyok vele, hisz rengeteget dolgoztam érte, enyém, megvan.


Szóval a szerelem inkább arra értendő, hogy óvom, féltem, mint a szemem fényét. Mint említettem múltkor leejtettem a földre véletlenül, hát egy hétig sík ideg voltam. Vagyis nem én ejtettem le, hanem egyik kollégám lelökte az asztalról, mert bevittem a munkahelyemre lefénymásoltatni. Istennek hála borítékban volt és semmi baja nem lett. De ha belegondolok, hogy akár megkarcolódhatott volna, vagy a sarka behorpadhatott volna, esetleg poros koszos lesz, akkor öngyilkos lettem volna. Ölni tudnék érte, annyira óvom. Még most is kiráz a hideg te jó ég, ahogy látom magam előtt, hogy lesett. Wuhh....

2020. jún. 28. 16:59
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé fura. o.O
2020. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Lehetsz objektofil, de szerintem ez nem akkora baj
2020. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!