Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura az, ha konkrétan...

Mennyire fura az, ha konkrétan szerelmes vagyok a bizonyítványaimba?

Figyelt kérdés

A szó szoros értelmében.

Most érettségiztem, de az elmúlt években, amikor az érettségire készültünk is olyan kérdéseim voltak, hogy hogy néz ki az érettségi bizonyítvány, mi lesz benne, milyen színű stb.

És mindig is így voltam ezzel, az általános iskolai bizonyítványommal is.


És most, hogy egy helyen van mind a bizonyítvány (általános, gimis, érettségi), vettem nekik külön borítékot, abban gondosan bele van csomagolva, fel van címkézve. Hetente előveszem őket, gyönyörködök bennük, szaglászom őket, simogatom, és végtelenül büszke vagyok hogy van nekem.


Tudom, hogy fura és szokatlan, de nem tudom mi az oka.


Soha nem érettségiztem volna le, ha nincsenek a kedvenc sorozataim meg filmjeim. És amikor azokat néztem, akkor is arra gondoltam, hogy vajon a szereplőknek is van e bizonyítványa, hogy néz ki, szépen van e megírva vagy csúnyán. stb.


Múltkor véletlenül leejtettem a bizonyítványt, de nem lett semmi baja, mert borítékban volt. Mégis lelki beteg voltam és sík ideg egy hétig, hogy úristen valami baja is eshetett volna. Mit tudom én, például behorpad a sarka vagy megkarcolódik. Akkor már nem érne annyit :(


Köszi a normális válaszokat. 20/F



2020. jún. 28. 16:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ez nem fura, ez gáz.
2020. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jó rendben, igazatok van részben. Nem kellett volna felcsesznem magam azon, hogy leesett a bizonyítvány, de ha valami baja esett volna (pl. megnyomódik a sarka...), akkor már nem érne annyit, mint egy gyönyörű, tiszta, vigyázva őrzött oklevél.
2020. jún. 28. 18:40
 13/29 anonim ***** válasza:
12, Tényleg? Többért tudnád eladni sokáig őrzött, tökéletes állapotban, mint rongálva? De az értékét masként is tekinthetjük: ami benne van. Jók a jegyek, vizsgaeredmények? - Akkor meg mit számít a kinézet?
2020. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2020. jún. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Junior manager vagyok az egyik legnagyobb budapesti Zara üzletben. Miért érdekel?
2020. jún. 30. 09:59
 16/29 anonim ***** válasza:
Csak úgy:D
2020. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
"Attól, hogy ezen az oldalon kb. mindenki egy senki nulla, még vannak kivételek." Mondja ezt az, aki "szerelmes" a bizonyítványába és erről ír ki kérdést egy olyan oldalra, ahol szerinte "kb. mindenki egy senki nulla". Gratulálok!!!
2020. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha mindenki egy senki nulla, miért érdekel ezeknek a senki nulláknak a válasza? Ne legyünk már ellentomndásosak... Akarom mondani, GONDOLKOZZUNK.
2020. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
"Szerelmes vagyok ugyanúgy a papírpénzekbe is, a szép dolgokba." tejóég akkor minek írtad ki a kérdést... troll...
2020. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Azért, mert ez egy kérdezős oldal. Van ezer ugyanolyan kérdés, ez legalább egyedi!
2020. júl. 1. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!