Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáltok az idióta...

Hogyan reagáltok az idióta megjegyzésekre, mint "jaj, milyen fehér a bőröd, miért nem napozol?" és társaira?

Figyelt kérdés
Sajnos van néhány agyhalott ismerősöm, beleértve a családi körömet is, akiket zavar, hogy a szobámban, a hűvösben töltöm a nyarat és nem megyek bőrrákot kapni a hőségbe, nem pancsikolok a telihugyozott, bőrbetegségekkel teli strandra, nem megyek kirándulgatni a sok gusztustalan csúszó-mászó rovar közé, és nem járok bulikázni a visszataszító, nemibetegségtenger szórakozóhelyekre. De a legrosszabb a rácsodálkozás, hogy 2 fehér szülőnek egy fehér gyereke van, aki szereti a "hulla fehér" bőrszínét, mert nem akarja mutogatni, mint a sok ribi és műpasi, akik inkább hasonlítanak a kirakati bábukra.
2020. jún. 28. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én szoktam mászkálni, de kényszeresen kenem magam naptejjel, mert szeretem, ha habfehér a bőröm a fekete hajam mellé. Ha valakinek nem tetszik, majd napozik helyettem.
2020. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy, lesz@rom. Azt mondom, hogy nekem így tetszik, és kész.
2020. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
En is imadom a hofeher borom es amugy is odavagyok a hofeher boru lanyokert. :) az meg, h ki hova megy mindenkinek a sajat dolga. De amugy se hiszem, hogy baxogatni akarnanak, inkabb csam jot akarnak. Azt szeretnek, ha jol erezned magad, tarsasagban lennel. Nem olyan jo egesz nyaron a szobaba kuksolni, hidd el. De ha szorongsz vagy ilyesmi akkor tenyleg "kenyelmesebb" a szobaban lenni, ezt megertem:)
2020. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Megmondom, hogy nem akarok bőrrákos lenni.
2020. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos valami nem okes nálad a fejben. Egy kis napozástól csak lenne egy alapszinedtől ami után nem néznél ki úgy mint egy sápadt, beteg ember.
2020. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Fú, nagyon egyetértek veled, az ilyeneknek én azt szoktam mondani szimplán, hogy nem akarom és kész. Nehogymár bűn legyen fehérbőrűnek lenni.
2020. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
10%
En meg szoktam mondani, hogy szerintem a munkas ember barnul le a napon, ugyhogy maradok hofeher.
2020. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem azért szoktak beszólni, mert egész évben járok szoliba és sokat napozok, emiatt erősen barna bőröm van. Bármibe bele tud kötni az, aki akar, nem kell ezzel különösebben foglalkozni. Szerintem mindenki nyugodtan nézzen úgy ki, ahogy neki jól esik, mindenki más véleményét el kell engedni.
2020. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez a napbarnított bőr divat tényleg egy elég hiú dolog, mivel marhára károsítja a bőrt. Viszont szerintem a családod igazából azt akarja, hogy mozdulj ki otthonról, legyél emberekkel, nem konkrétan azt, hogy napozzál.
2020. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
"nekem így jó" aztán kezdjen a válasszal, amit akar.
2020. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!