Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáltok az idióta...

Hogyan reagáltok az idióta megjegyzésekre, mint "jaj, milyen fehér a bőröd, miért nem napozol?" és társaira?

Figyelt kérdés
Sajnos van néhány agyhalott ismerősöm, beleértve a családi körömet is, akiket zavar, hogy a szobámban, a hűvösben töltöm a nyarat és nem megyek bőrrákot kapni a hőségbe, nem pancsikolok a telihugyozott, bőrbetegségekkel teli strandra, nem megyek kirándulgatni a sok gusztustalan csúszó-mászó rovar közé, és nem járok bulikázni a visszataszító, nemibetegségtenger szórakozóhelyekre. De a legrosszabb a rácsodálkozás, hogy 2 fehér szülőnek egy fehér gyereke van, aki szereti a "hulla fehér" bőrszínét, mert nem akarja mutogatni, mint a sok ribi és műpasi, akik inkább hasonlítanak a kirakati bábukra.
2020. jún. 28. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Én azt szoktam mondani, hogy "az egészséges magyar ember bőrszíne fehér és nem barna"
2020. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Megmondom, hogy az irodában bent sajnos nem süt a nap. Kertünk nincs, ahol hétvégén bikiniben flangálhatnék. Strandra meg se időm, se kedvem menni. Szoliba detto. Akkor hol barnuljak le? Amúgy én szeretek (szeretnék) barna lenni, de azok a semmittevős, ráérős éveim már elmúltak, amikor volt időm csak úgy napozni...
2020. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekik szoktam javasolni a melaninpigmentáció patofiziológiáját tanulmányozásra.
2020. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szóra sem méltatom már őket, nekem tetszik a sápadt bőr, a napsütést és a hőséget nem bírom, vízparton nincs keresnivalóm; és nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről, én se szólogatok be senkinek, hogy "ú, figyelj, menj már az árnyékba, mert szerintem nem normális reggeltől estig a napon perzselődni". Már gyerekként is gyűlöltem napozni és strandolni, csak akkor jogilag még nem volt választásom. Nem vagyok se növény, se hüllő, nincs szükségem napfényre és melegre.
2020. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim közül egy valaki jut csak eszembe akinek a bőre hófehér . Rá is kérdeztem hogy mi a titka . A válasz meg csak annyi volt hogy a 4 fal között éli le az életét .

Szóval teljesen érthető ha valakitől megkérdezik. Mert nem akarják elhinni hogy az illető fél a kinti élettől :D

2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mesélj arról a kinti életről. Elmentek egyet uszikázni a retkes vízbe? Vagy dögleni a parton?
2020. júl. 1. 16:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen. Az emberek , amikor elmennek otthonról . Retkes pocsolyákban fürdenek . Írtad a kérdésedben hogy van pár agyhalott ismerősöd . Szerintem nem velük van a baj , hanem nálad . Ha szerinted csak ennyit lehet kint csinálni :D Igazábol nekem mindegy mit csinálsz . Nyugodtan maradj otthon a 4 fal között életed végéig :)
2020. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!