Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan hogy a nagyon...

Volt már olyan hogy a nagyon szemedbe lógó hajadat egyszerüen valaki kisöpörte a szemed elöl?

Figyelt kérdés
Ha igen hol és milyen helyzetben?
2020. jún. 28. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Velem ilyen nem fordult elő még. Csak akkor söpörték ki a szemem elöl ha megkértem rá valakit. Pl. Barátomat mikor tele volt a kezem tányérokkal, dobozokkal.
2020. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer töri órán a tanárnő. Mondjuk ismerősünk volt és szerettük is egymást.

Ez volt 16 évesen.

2020. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Anyám, nagyanyám és a pofátlanabb konzervatív tanárnők rendszeresen, ha pedig mégsem akkor a legtöbb esetben tíz perc szentbeszédnek lehettem büszke tulajdonosa. Ha pedig tanár volt az, aki bejátszotta még kaptam külön pár perc hisztit, hogy ezzel húzom az idejét az ő drága órájából...🤣

Meg néha a barátaim játszották el poénból, de az nem para.

2020. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Volt. (F)
2020. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ált. Iskolában, alsóban a napközis tanár összefogta a hajamat, mert ebédeltünk. :D
2020. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Volt.
2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

az apám kapdos folyton a fejemhez, mert nem fogja fel az a hlye fsz, hogy engem két ember érint meg ezen a világon, és egyik se ő. (rászolgált hogy ne ő legyen)

aztán hisztériázik, hogy de ő csak azt akarja, hogy látszódjon a szép szemem. mert azt is biztos neki kell mutogatnom, ez a rendeltetése.

2020. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Barátok meg családtagok is rendszeresen bejátszák ezt, de nem szeretem. Számomra ez nagyon kínos.
2020. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Persze, de ezt csak hajas babáknak szokták s pofonként közismert:DDD
2020. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére még nem. Ha lány lenne az valószínűleg szerelmet jelentene. Ha fiú lenne nagyon furcsállanám a dolgot... Szerintem valakinek a hajához direkt hozzáérni, azt megigazítani már erőteljesen az intim szféra megsértését jelenti...
2020. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!