Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Először is, nem rólam van szó, hanem egy huszonéves fiú ismerősömről. Nem ismerem igazán, néha egy társaságban vagyunk, főleg most a nyáron, azért is merült fel bennem ez a dolog, valahogy nem hagy nyugodni. Ez kicsit érthetetlen lehet, de arról van szó, hogy a viselkedése eléggé taszít, eddig 1 kivételével mindig iszogatós programon voltunk, de persze ez nem jelenti azt, hogy addig kell innod magad, hogy ne tudj magadról. És kb. mindig volt körülötte valami balhé, de ezt most nem is részletezném. Azt tudom, hogy pár hónapja lett vége egy hosszú párkapcsolatának, és előtte is voltak személyes problémái, amikről részegen hallottam is beszélni. De egyébként józanon meg elég gonoszul tud beszélni, és azt mondja ne higgyünk el semmit, amit gond, csak viccel, stb.. Nekem teljesen úgy jön le, hogy olyan nagy fájdalmai voltak/vannak, amiket még most sem dolgozott fel, csak úgy van a világban. És lehet azért, mert bennem is vannak ilyenek, azért érdekel, de nem úgy mint "férfi", nem erről van szó, de nem tudom mi lenne a legjobb. Szerintem kb. sosem fog megnyílni igazán, kivéve részegen, de az nem ér mondhatni semmit, legalább is számomra. És nem tudom, hogy inkább hagyjam, ne érdeklődjek felőle, nem az én életem, ne avatkozzak bele, mert csak rontok rajta, vagy mégis próbáljam meg megérteni, és győzzön a kíváncsiságom. Illetve persze az eredeti kérdésre is várnék válaszokat, köszönöm előre is, akinek sikerült értelmeznie és válaszolnia is. :D

2020. jún. 28. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a saját kérdésed igazából. Leírtad a pszichológiai okot is.


Amit hozzáfűzök: lehet megpróbálni segíteni neki. Ha támad, nem fogadja el, hagyni a francba és legyen masszív alkoholista. De a segítség mindenképp megér egy próbát.

2020. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem lennék vele egy társaságban, vagy ha nem lehet lekoptatni akkor kerülném a bulikon
2020. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Mit kéne gondolni? Az élet nem habos torta, kinek kinek meg van az egyéni tragédiája, van akinek korábban, van akinek később, de mindenkinél vannak csomagok, melyeket cipelnek.

Ha elfogad téged az illető, akkor fog megnyílni józanon neked.Addig józanon játszik kifelé.

2020. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!