Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen kis nyomi,...

Miért vagyok ilyen kis nyomi, aki állandóan sír? Egy nap többször is rám jön a sírás mindenféle különösebb ok nélkül.

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem szégyen a sírás, nem leszel "nyomi" tőle.
2020. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Van oka, lélekben keresendő.

Semmi körítés, csak mondtál valamit. Ez a kérdés arra elég, hogy ilyen válaszokat kapj amit én is leírtam. Mit gondolsz, mi lehet a baj? Valami csak van a háttérben.

2020. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53%
Én is pont ugyanígy vagyok/voltam ezzel. Nem akartam megbántani a másik embert és olyan lelkiismeret furdalásom volt hogy végigsírtam egy éjszakát is.Rájöttem arra, hogy sokkal szerényebb legyek és nem kell mindenen fennakadni.
2020. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy valaki sír, még nem nyomi! Szerintem próbáld visszavezetni, hogy mi okozhatja, utána már könnyű lesz megoldani. :)
2020. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!