Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bátyám szörnyen ápolatlan,...

A bátyám szörnyen ápolatlan, már vendégeket sem szívesen hívok magunkhoz miatta, mert szörnyen ciki. Miért csinálja ezt? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten tisztaság és rendmániás vagyok, reggel és este is fürdök, valahogy én így sikerültem, de ő hetente 1-2 alkalommal fürdik még nyáron is. Olyan büdös tud lenni, hogy az egész lakást átjárja ez a szag, a szobáját és ágyát meg hagyjuk... Rendesen rosszul érzem magam miatta.


Ha rászólok szépen vagy akár csúnyán is, akkor felhördül és továbbra sem hajlandó fürdeni.


Ketten lakunk egy családi házban, ő 28 éves, én 23.



2020. jún. 29. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Atyaég!
2020. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Igénytelen. Lusta.

Vedd rá valahogy. Vonj meg valamit amíg nem fürdik naponta.

2020. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy egy felnőtt férfiról van szó. Hiába mondod meg neki, hogy mit tegyen, mert ő nem a segítő szándékot látja benne, hanem a csesztetést. Sajnos nem igazán tudsz vele mit kezdeni, ha nem képes változtatni a dolgon annak ellenére se, hogy megkérted rá, akkor ne könyörögj neki. Idővel be fogja látni, hogy nem előnyös, ha nem tisztálkodik rendesen. Majd az emberek reakciói felnyitják a szemét rá, amikor emiatt fogják kerülni.
2020. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy van, hogy egy haztartasban eltek? Kotelezo neked vele lakni?
2020. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a testvérem. Csak ez még le is lak mindent. fürdőszobát pl wc-t leszarja meg ilyenek. undorító. Az a baj hogy ilyen emberrel nem lehet mi csinálni. Főleg ha már felnőtt. Mert úgyse érdekli. agyon verni meg nem lehet. Szerintem neked is megváltás lesz ha önálló életet kezdesz.
2020. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Adjátok el a házat és váljatok el!
2020. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mind a kettő kóros, csak az egyik talan nem zavaró.


Te helyette is fürdesz? Alvaskor koszos leszel vagy miért fürdesz reggel és este?

szobadba ami tiszta még hívhatnal barátokat. És par perc alatt el is magyarázható nekik, ha meg nem tudsz alkalmazkodni akkor csak költözés marad. nem tudsz megváltoztatni senkit akaratán kívül. Persze szólhatsz neki hogy büdi, ha esetleg nem tudná.

2020. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 - azert konnyen bepalhat a pocok ejjel, foleg ebbe a melegbe...
2020. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Alvás közben mindenki izzad, meg ugye bepálás
2020. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dolgozik más előtt nem ciki neki? Dezodort használ? Kérleld hogy legalább dezodort használjon. Ha meg jönnek vendègeid fizesd le hogy fürödjön le:p vagy vmi szívesseggel.
2020. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!