Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hol tart az életével? Mit...

Ki hol tart az életével? Mit értél el eddig?

Figyelt kérdés

Mit szeretnél még elérni?

Szereted? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Hány évbe telt még rájöttél ki vagy és mit akarsz valójában?

Hány éves vagy és milyen nemű?

Bánt valami a múltból?

Milyenek a kapcsolataid? Vannak barátok?



2020. jún. 29. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Mit értél el eddig?

Saját lakás némi hitellel, "sport"autó, 2 diploma, 2 beszélt nyelv, középvezetői pozíció az autóiparban

Mit szeretnél még elérni?

Saját ház, több, hobbi autó tartása, további karrierépítés, magánéleti válság rendezése, majd a mentális és fizikai egészségi állapotom dinamikus javítása

Szereted? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Az életem? Szakmai értelemben igen, szeretem a munkám. Minden mást nem. Egészségem tropa, nem csak fizikailag, mentálisan még inkább.

Hány évbe telt még rájöttél ki vagy és mit akarsz valójában?

Olyan 25-26 körül kezdtem rájönni mi az én életutam, de mivel nem sikerült a magánéletemet rendezni azóta sem, így még most is keresem az utam bizonyos tekintetben

Hány éves vagy és milyen nemű?

32/f

Bánt valami a múltból?

Kb. minden ami nem munka, magánélet, párkapcsolatok, egyetemi tanulmányok elcseszése az elején

Milyenek a kapcsolataid? Vannak barátok?

Katasztrofális, barátok sincsenek

2020. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lakás, autó, függetlenség, félretett pénz. Jelenleg barátnő és családalapítás a cél.
2020. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit értem el eddig?

A lelki békém/egyensúlyom. Azt, hogy azt érezzem, hogy most jó, nem mozgolódik állandóan valami belülről, hogy valami nem oké. Van egy párom, hamarosan férjem, akivel minden értelemben megtaláltuk a közös hangot. Van egy közös lakásunk, egy imádnivaló macskánk, két céges autónk a parkolóban. Nem nélkülözünk, sőt. Jut is, marad is.

Mit szeretnél még elérni?

Szeretnék családi házban élni egy kis udvarral, kerttel. Szeretnénk gyerekeket. Úgy érzem, hogy a lelki egyensúlyom gyerekekkel úgy lenne meg, ha bármikor kiengedhetném őket az udvarra szaladgálni. Szeretnék végleg áttérni az egészséges életmódra (kaja+mozgás), hogy a gyerekeinket már ebben a szellemiségben tudjuk felnevelni, ők ne küzdjenek azokkal, amikkel mi megküzdünk. Nekik legyen alap ez az életforma.

Szeretnénk a családi házunk mellé még 1-2 lakást vásárolni idővel, amiket kiadva passzív jövedelemmel élhetjük majd nyugdíjas éveinket.


Szereted? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Az életemet szeretem. Sok tragédia történt mindkettőnk családjában, amit a mai napig nehéz feldolgozni, de igyekszünk előre tekinteni. Nincs okunk a panaszra, így miért ne szeretném?


Hány évbe telt még rájöttél ki vagy és mit akarsz valójában?

Szerintem ez nem pontosan behatárolható. Az hogy ki vagyok, állandóan változik, mindig felfedezek magamban újdonságokat és szerintem fogok is örökre. Hogy mit akarok? Az is egy pillanatnyi állapot. Szakmai szempontból nagyjából 22 voltam. Most azt érzem, hogy ez nem egy életre szól, de majd kiforr, hogy mi lesz a következő állomás. Család tekintetében már egészen fiatalon tudtam, hogy mit akarok.


Hány éves vagy és milyen nemű?

30/N


Bánt valami a múltból?

Feljebb megfogalmaztam a családi tragédiákat. Illetve a két gimis legjobb barátnőm elvesztése is bánt. Hülye stílusom volt, amit hülyén kezeltek. Ők abban látták a megoldást, hogy végleg kizárnak az életükből. Ez a mai napig megvisel, vagy is inkább zavar. Megviselni már nem visel meg, mert ahogy tudom és értem, hogy miért tették, úgy azt is tudom és látom, hogy megoldható problémáról beszéltünk volna, ha beszéltünk volna. Mindenesetre sokat változtatott ez az eset a személyiségemen, szóval végső soron akár hálás is lehetnék érte.


Milyenek a kapcsolataid? Vannak barátok?

Jók. Hatalmas a haveri társaságunk és közülük egy-két kiemelkedően jó baráti viszonyom is van.

2020. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki hol tart az életével? Mit értél el eddig?

Önismeretet, tudatosságot, önazonosságot, ezek a legfontosabbak. Ezen kívül jó munkahelyem van, kiemelkedő fizetésem, jól működő házasságom, jó emberi kapcsolataim, hobbijaim.


Mit szeretnél még elérni?

Teljes távmunkát és egy spanyol házat. Ez a következő cél, 1-2 év és meglesz. Szeretném beutazni a viág nagy részét (ha nem is az egészet), 56 országnál járok most, életem végére csak meglesz ez is, nem sietek.


Szereted? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Szeretem. Ahhoz képes, hogy milyen borzalmasan indult és mennyit kellett küzdenem, úgy érzem megérte és sikerült.


Hány évbe telt még rájöttél ki vagy és mit akarsz valójában?

Úgy 25 éves koromra értem ezt el, ebben 6 év terápia és önismereti csoport is benne volt.


Hány éves vagy és milyen nemű?

32 N


Bánt valami a múltból?

Már nem, de ezt is a terápiának köszönhetem, mert rengeteg traumán kellett átrágnom magam.


Milyenek a kapcsolataid? Vannak barátok?

A férjemmel jó a kapcsolatunk, vannak barátaim is, nagyon közeliek (4 fő) és kicsit kevésbé közeliek (6 fő) és bár nagy részük fizikailag távol él, azért rendszeresen látjuk egymást és más módon is tartjuk a kapcsolatot. Vannak olyan emberek, akikre bármikor bármiben számíthatunk egymásra és ezek a kapcsolatok az egyik legfontosabb dolog az életemben.

2020. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ki hol tart az életével?": Dolgozok, de egy szintet tartok csak fent, aminek nagy értelme nincs.

"Mit értél el eddig?": szerintem semmit. 10 éve ugyanott vagyok, volt pár képzésem, amivel nem tudok semerre sem elindulni.


"Mit szeretnél még elérni?": nemrég szereztem egy képesítés során tudást, ezt szeretném kamatoztatni végre.


"Szereted? Ha igen miért? Ha nem miért nem?": a munkámat szeretem-e? Nem, mert egy szélmalomharc az egész.


"Hány évbe telt még rájöttél ki vagy és mit akarsz valójában?": az, hogy ki vagyok, már nagyon hamar kiderült, hogy nagy életbeli sikerem nem lesz. Voltak jelek, de kellett 1-2 dolognak történnie, míg rájöttem: negatívan befolyásolható vagyok, így szívás lesz az életem 1-1 része. Mit akarok? Abból a közegből, ahol ismerik ezt a negatív tulajdonságomat, kikerülni végre.


Hány éves vagy és milyen nemű? 38 éves férfi vagyok.


"Bánt valami a múltból?": az életem, a születése, halok, kihagyott lehetőségek. Ennek a számnak a refrénje nagyon sok mindenre emlékeztet az életemből. Önvád, önharag, önmarcangolás van benne sok:

https://www.youtube.com/watch?v=DSsGVc3Kpms


"Milyenek a kapcsolataid? Vannak barátok?": nincsenek barátaim, csak a hozzátartozóim vannak. Barátnő nincs, de jó lenne.

2020. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél még elérni? Néhány olyan apróság feszül csak a bakancslistámon, mint ejtőernyős ugrás, mélytengeri merülés, stb.


Szereted? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Imádom. Visszatekintve azt látom, hogy minden életkoromban ott voltam, ahol éppen lennem kellett, azt csináltam, amire életkorom predesztinált. Még 15 év masszív alkoholizálás is beleért. A ma embere ezt egy ösztönlény szintjének látná. De időben meglett mindenem. Rengeteg csajom, diplomám, otthonom, családom. S noha megtakarításom nincs, felőlem fordulhat a világ, amerre akar. 9000 nm-en vagyok otthon, a munkámat csak hobbi szinten végzem, és napi 2-2,5 óra munkával önellátó vagyok. Boltban csak az alapélelmiszereket vásároljuk, mint a só, liszt, stb.


Hány évbe telt még rájöttél ki vagy és mit akarsz valójában?

Sokba. Az önmegvalósítás sok formáját kipróbáltam. Írtam, zenéltem, irodalmi színpadot vezettem, volt, mikor többet is egy időben. Aztán családom lett, és arra fordítottam az energiáimat.


Hány éves vagy és milyen nemű?

+60F


Bánt valami a múltból?

A múlttal le kell számolni, különben az számol le veled! Alkesz koromban bántott a múlt, azóta (28 éve absztinens vagyok) megtanultam nem rágódni rajta.


Milyenek a kapcsolataid? Vannak barátok?

Köszönöm,, minden rendben van. A feleségem imád, a csemetéimmel időnként ugyan paprikás, de szeretetteljes a viszonyunk. A gyermekkori barátaim közül kettő a mai napig megvan, velük valóban tűzbe mennénk egymásért, pedig messze sodort egymástól z élet. Felnőttkori barátokat is szereztem, de azok korántsem olyan önfeláldozóak, mint a régiek. Mindazonáltal szívesen keresnek, bár ez talán a nagy, és szabad területnek szól,, ahol mindenféle kinti program megoldható. (Vagy ne legyek rosszmájú?) :-))

2020. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2020. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 53 éves vagyok nő nem voltak óriási vágyaim de amit nagyon akartam azt el értem. Vannak barátaim és, hogy ők hogyan állnak hozzám azt tőlük kell megkérdezni mert az öndicséret büdös. Amúgy jó élni és szeretnék még itt maradni 1 darabig.
2020. júl. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!