Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok üres és unalmas?H...

Miért vagyok üres és unalmas?Hogyan változtassak

Figyelt kérdés
Mindíg szorongok amikor valaki olyannal beszélek akit nagyon tisztelek és szeretek.Úgy érzem nem vagyok elég jó hozzá képest.Társaságban meg sem tudok szólalni,és nagyon kínosnak érzem magam.Néha nem magamat adom,szinészkedni próbálok, tudat alatt.Emiatt nagyon kíbosnak érzem magam.Mi a baj velem?Miért vagyok ilyen gáz?

2020. jún. 30. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Emellett úgy érzem,hogy az emberek lenéznek,pedig én nagyon szeretem őket,csak nem tudom kifejezni magamat sehogysem.Félek,hogy az élet elmegy mellettem.Nagyon sokat edzek,tanulok,de ez sem segített,így elment a motivációm ezektől is.Előre is köszi a válaszokat.
2020. jún. 30. 20:54
 2/4 A kérdező kommentje:
17F
2020. jún. 30. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Önértékelés, önbizalomhiány-ezek messze nem ürességek. Az üres nem itt kezdődik.

Vállald azt aki vagy. Ha hibázol egy beszélgetésben, na és, majd legközelebb ki fogod javítani, lépj tovább, és a köv. feladatra összpontosíts. Ha van humor benned, akkor abszolút nem vagy egy elveszett emberke:) Sok sikert Neked.

2020. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!😊
2020. jún. 30. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!