Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adott egy srác, aki a saját...

Adott egy srác, aki a saját neméhez vonzódik, de csak érzelmileg, szexuálisan nem. Többi lent?

Figyelt kérdés
Tehát plátói módon férfiakba szeret bele, de szexualitásra nem vágyik. A heterok kiközösítik, vag ha nem, akkor folyton ennek az árnyékában él. A melegek közé viszont nem tartozik. Hogyan találhatja meg a helyét a világban?

2020. jún. 30. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Homoromantikus aszexuális vagy, és hidd el, nem vagy vele egyedül
2020. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az vagyok, és azt is, hogy sose lesz senkim, nem ez a kérdés.

Csak nem tudom, hogy az ilyen, mint én, hogyan élhet valaha is a társadalomban, mikor sehová sem tartozik, és mindenki utálja.

2020. jún. 30. 21:06
 3/4 A kérdező kommentje:

hetero férfiakkal haverilag nem barátkozhatom, mert gyanús vagyok

homo férfiakkal nem akarok, mert rossz vége lesz esetleg, és amúgy sem tartozom közéjük

heterokba ha beleszeretek, sose szeretnek viszont

homokba ha beleszeretek, kevés vagyok előbb-utóbb

2020. jún. 30. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Lehetsz ~aszexuális~ vagy mit tudom én, de sokszor a szüzek számára ijesztő a szex, és el sem tudják magukról képzelni, hogy valaha ilyen kiszolgaltatott állapotba akarjanak kerülni. Velem is ez volt, meg sok-sok más emberrel is, a te helyzeted meg azért is különleges, mert te tudatosan vagy tudat alatt félsz a homofóbiától is.


A megoldás erre: ismerkedj, kísérletezz. Nem feltétlenül rögtön szexre (vagy bármilyen testi kapcsolatra) kell gondolni, inkább csak tölts el tényleges időt olyan férfiak mellett, akikhez vonzodsz, add a tudtukra az érzéseidet, ha úgy gondolod, hogy ők is melegek, és onnan már jobban ki fogod ismerni magad, és a helyed az emberek között.

2020. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!