Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek, akik nem...

Azok az emberek, akik nem tudják kimutatni az érzelmeiket, vagy nem akarják kimutatni az érzelmeiket, azok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Pl.: nem mondja a párjanak, hogy szeretlek, nem öleli meg emberek előtt, stb.

2020. jún. 30. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Kimutatják azok, csak nem műmájerkodnak, és nem cséplik felesleges a szót, és a szájukból egy szeretlek, milliószor több, mint azoktól akik már egy elköszönésre is használják.

Az ilyen embereknek van tartalom a beszédjükben, és összhangban áll a beszédjük a cselekedetükkel és nem tapadnak, és nem ragadnak, és nem érzik szükségét, hogy az utcától a térig mindenki azt lássa, hogy csókól, vagy hogy szereti azt a másik embert.

2020. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
1+ Nem közönségre és haveri körre tartozik, hogy két ember mennyire szereti egymást, hanem kizárólag a két fél legmélyebb magánügye.
2020. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Jó nagy hülyeségeket írtok.

Az ilyen ember azért nem mutatja ki az érzelmeit, mert nincsenek neki. Vagy képtelen az érzelmekre és pszichopata, vagy csak az adott ember iránt nem érez semmit.

Az ugyanis egy dolog, hogy mások előtt nem mutatja ki. Attól még négyszemközt nagyon is kellene, na de az ilyenek akkor sem tudják.

2020. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
3-aska végig lestem a mai nap amit leműveltél a hozzászólásaimmal, és már nagyon unalmas vagy, meg az is, ahogy használod a szavakat, melyeknek az értelmével sem vagy tisztába. De ha ennyire tájékozatlan vagy, akkor a legjobbat akkor teszed, ha csendbe maradsz
2020. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nincs párom, de senki felé nem tudom/merem kimutatni az érzelmeimet, full önbizalomhiányos vagyok.
2020. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én családomban sose volt szokás a nagy érzelmi megnyilvánulás, én ebben nőttem fel, nem mondogatjuk, hanem kimutatjuk tettekkel, nem szavakkal. Szerintem ez többet ér.
2020. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmeim egy részét kimutatom, pl. kimutatom azt, ha szeretem a szerelmem. De, más jellegű dolgok egy részét nem. Egyszerűen úgysem veszi senki komolyan, csak magamnak csinálnék problémát, szóval nem erőltetem.
2020. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nem volt divat a nagy érzelmi megnyilvánulás. Ellenben minden 2.szava a szüleimnek a “szeretlek” volt.. Épp ezért vesztette el hatásosságát nálam ez a szó.
2020. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl azért, mert zárkózott, visszafogott vagyok és az érzelmeim rám tartoznak, nem a külvilágra
2020. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!