Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire meglepő az, hogy egy...

Mennyire meglepő az, hogy egy korábban skinhead, náci lány ennyire megváltozott és ma már antirasszista, meg BLM-es dolgokat posztol? Mi állhat ennek a hátterében?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt régebbről, egy kemény, vagány csaj volt, acélbetétes bakancsban járt, tetoválást csináltatott, Radical Hungaryt meg ilyesmiket hallgatott, meg instagramra is ilyeneket posztolt, hogy “88” (ez ugye a Heil Hitlert jelenti) meg, hogy “én vagyok a farkas a bárányok közt” meg ilyesmiket. Elég félelmetes és vad lány volt akkor.


Ma viszont már kedves dolgokat posztol, hogy “mosolyogj, mert a mosolyod felvidít másokat”, “segíts másoknak” stb.. Ma meg már BLM-es posztokat is megosztott.


Érdekes amúgy, mi történhetett vele?



2020. jún. 30. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Felnott.
2020. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Kinőtte a csicskaságot. Követendő.
2020. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Önmagában persze, jó lenne a változás, de a közhelyek maxolásával egyszerűen másfele ment és sosem tudott saját gondolatokat kialakítani. Régen az a közösség adta a szájába a szavakat, most meg egy másik.
2020. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Emberfüggő.

Van egy lány ismerősöm, hasonló eset, csak mégsem: egy ideig óriási skinhead volt, már-már reklámozza, most pedig... posztolgatja a cigányzenét, és kinézetre is elég... megváltozott.

Az ő esetében a skinhead-es korszak szerintem inkább csak azért volt, mert egy összetartóbb közösség tagja akart lenni.


De amúgy, ha a kérdésben említett lány ilyen dolgokat nem csinál, akkor lehet, hogy valaki változásra bírta. Vagy tapasztalta, hogy az emberség nem származásfüggő.

2020. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez egy jó irányú fejlődés jele. Ennek hátterében talán az állhat, hogy megismert pár értelmiségi embert, vagy a régi éne mellett érdeklődött a fejlődés után is, így rájött, hogy csak így tud többet kihozni magából, és szakított a múlttal, és elkezdett tanulni.
2020. júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs különösebb egyénisége. Felül az éppen (számára, környezetében) aktuális divathullámra.
2020. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Gondolom idősebb lett, közben új információkat szerzett, tanult, meghallgatott más véleményeket, és megváltozott az övé is. Ez teljesen rendben van, sőt, az lenne a fura, ha az ember ugyanazon a véleményen maradna élete végéig, mint tizen-huszonévesen volt.
2020. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Amikor én és a baráti társaságom tinédzserek voltunk , mondhatni eléggé hasonlítottunk az általad írt lányra :D Ma már mi se vagyunk olyanok , mint régen . Tudod miért ? Felnőttek lettünk . Nem ritka dolog az ilyen . Gondolom a lánnyal is ez történt . Ilyen egyszerű :)
2020. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Át ált a sötét oldalra!
2020. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Egyik szélsőségből a másikba esett. Valójában az alapgondolkodása nem változott meg, csak a körítés.
2020. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!