Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor " ébredtél" fel,a...

Mikor " ébredtél" fel,a gyerekkorodból,hányszor történt? A rozsaszín világból a valóságra ébredtél?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.11 voltam mikor rájöttem,csak nekem nincs tesóm a suliban,lázadtam de az elmúlt.14 voltam mikor a teljes életem kicserélődött,apám és mamám meghalt,új lakhely,új suli,barátaimat is elvesztettem.anyámnak pasija lett,mindig részeg volt.kikezdett velem.rájöttem hogy anyàm nem tökéletes. ( többszörös öngyilkos voltam).20 évesen nem bírtam anyámékkal lenni,senkim nem volt,dolgoznom és albérletet fizetni kellett,de szellemnek éreztem magam évekig.ráébrettem az élet valóságára, már lett párom,barátaink,de voltam tök egyedül a világban és pár hétig munka nélkül,és rájöttem a kutyát se érdekli,se rokonok,se barátok nem voltak,mindenki magát nézi,erre is rá kellett ébredni,mindig így lesz.ha durva dolgokat éltél át,csak legyintenek,de a jelentéktelen dolgaik meg fontosabbak ilyen az ember. Te mikor ébredtél rá a valóságra amikor ugy érezted felnőttél? Már reálisan látsz nem naivan?
2020. júl. 1. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többszörös öngyilkosok nem tudom milyenek, de már az egyszeresek sem nagyon irkálnak erre az oldalra.
2020. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi minden történt volna valósan veled, sosem írtad volna ezt a kérdést ki.

Sosem értettem miért jó valaki beteg-agyu embernek, hogy más emberek tragédiájával szórakozni vágyik és ilyen kérdéseket ír ki unalmában.

2020. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felnőve ugyan még most sem érzem magam, de egy nagy előrelépés volt szerintem felé, amikor elhatároztam, hogy hátrahagyok kvázi mindent, és elköltözök Budapestre új életet kezdeni.

El kellett fogadnom, hogy már nem tudom tartani tovább a tinédzserkori állapotokat, hiába is ragaszkodom annyira hozzájuk. Már nem tudok minden második nap bandázni a barátaimmal, minden hétvégén szórakozni velük, és munka terén sem éreztem már bulinak azt, hogy betanított munkákkal lébecolok egyik helyről a másikra, hanem valami komolyabb, hosszabb távú állásra vágytam.

Nagyon jól tettem, hogy végül így döntöttem.


26/F

2020. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan 9-10 lehettem amikor rájöttem.
2020. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2- es örülök hogy hazugságnak tartod az életem.nyilván azért vagyok az írásomban kicsit kiábrándult mert igaz,plusz az ilyenek miatt vagyok csalódott az emberekben mint te. Kár volt magamról beszélni,igazából mások történetére lennék kiváncsi.
2020. júl. 2. 01:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!