Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs facebookja?

Figyelt kérdés

6 évig nem voltam fent Facebookon, 1 hónapja regisztráltam megint, bejelöltem a közelebbi ismerőseimet, akik tényleg közelebb állnak/álltak hozzám jelenleg/régebben (kb. 50 ember), de megint úgy vagyok vele hogy inkább törölném a fenébe, mert nem is keres engem senki gyakorlatilag.


És mit mondjak annak aki megkérdi, hogy van -e facebookom?


Köszönöm!


2020. júl. 1. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy nincs facebookod, de hasznalj helyette whatsappot.

Tokeletes kapcsolattartasra:)

2020. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg Viber is jó nem?
2020. júl. 1. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan van, a saját életedről te döntesz, ha neked nem kell, akkor nem kell fb. Aki fontos az úgy is érdeklődik irántad valahogy. Nem tudom hány éves vagy, de sajnos rengeteg fontos dolog lehet fb-on, ami csak ott van, tehát kb. Ez már nélkülözhetetlen, nem muszáj egész nap rajta lógnod. De pl. Egyetemen, munkakeresésnél, iskolában is sok esetben ott tudsz tájékozódni. Úgyhogy gondold végig, aztán az lesz a helyes, amit te jónak látsz. :)
2020. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs fészbukom már 7-8 éve.
2020. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 1 éve nincs facebookom, csak messengerem. De nem is nagyon hiányzik.
2020. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs. Kb. 3 évig volt a saját nevemen, aztán meguntam hogy olyanok is megtaláltak akikre nem voltam kíváncsi, így töröltem. ( Ekkor volt kb 1000 ismerősöm). Aztán kamu néven regisztráltam, csak én jelöltem embereket és csoportokat. Gondoltam, ha megválogatom az ismerősöket használhatóbb lesz. Egy év múlva, kb. 200 ismerőssel, töröltem. Azóta nem érdekel. Ennek kb. másfél éve.

Egy hatalmas nagy átverés az egész.


Ha rákérdeznek, egyszerűen közlöm, hogy ez engem nem érdekel.

A többin pedig sosem regisztráltam.

2020. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Sose volt,meg nem is érdekel egyáltalán.
2020. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem van de a profilomon szó szerint semmi nincsen a nevemen kívül.

Igazából csak a messengert használom azt is csak azért mert van 1-2 ember akit csak ott tudok elérni. Na ha ők nem lennének törölném teljesen az egészet mert úgy utálom ahogy van.


L/25

2020. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Rész sikerekről tudok beszámolni. Van fb-m, de nem foglalkozok vele. Pár emberrel csak messengeren tudok beszélgetni, és fb-n pillanatok alatt eladom a fölösleges cuccaimat. De nem lájkolgatok, nem posztolgatok, nem nézegetem naphosszat a táncoló macskás videókat, meg a híres emberek képével feltöltött bárgyú bölcsességeket. (Igen, azért tudom, mert láttam pár ilyet, és elég is volt egy életre)
2020. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs - és nagyon jól megvagyok nélküle, mert az én értékrendemben egy elképesztően igénytelen, embert butító dolog.
2020. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!