Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy ember érdekes?

Mitől lesz egy ember érdekes?

Figyelt kérdés
Számodra kik érdekesek és mitől? Mit és mennyit kell látnod egy emberből, hogy többet akarj? Mik az érdekes emberekhez kapcsolható foglalkozások, hobbik, szórakozási formák, nézetek, élmények, beszédtémák?

2020. júl. 1. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A legutolsó, hosszú kérdésedre ne várj választ, mert mindenkinek más az érdekes.


Azonban általánosságban azt mondanám, hogy legyen kicsit titokzatos az ember, legyen jó humora, egyénisége (külsőre is) és jó kiállása/kisugárzása. Érezni akarom róla, hogy bármi éri az életben, nem ijed meg, hanem meg tudja oldani.

2020. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Amit az első leír, nekem az nem érdekes, nekem az ilyen porszívóügynök. Nekem a misztérium nem érdekes, az sokkal jobban lenyűgöz, amit tudok, mint amit nem.


Érdekes nekem az, aki nem hagyományosan gondolkozik; aki megijed, de ennek ellenére cselekszik; aki valamilyen hátránya ellenére kitartó abban, amit szeret; aki képes önmaga lenni, és a saját személyiségén belül felsőbb szintekre lépni; aki megszabadult az elvárásoktól; akit nem érdekli, hogy mi ciki, mi nem, mit fognak mások megszólni; akinek egy általánosan nem lenéző, hanem érdeklődő hozzáállása van az emberekhez; akivel ha egy nagyon rossz napodon találkozol, úgy vagy vele, hogy abba az egy pozitívumba tudsz kapaszkodni, hogy legalább valami jó is történt, mert valami pluszt adott.

2020. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

"Számodra kik érdekesek és mitől?": a gondolkodása, nőknél a külalakja, a lába szépsége, a tudása;

"Mit és mennyit kell látnod egy emberből, hogy többet akarj?": általában kell idő, hogy megismerjem, felismerjem az értékeit, a jó tulajdonságaira fókuszálva. Több alkalommal való találkozó a mérvadó.

"Mik az érdekes emberekhez kapcsolható foglalkozások, hobbik, szórakozási formák, nézetek, élmények, beszédtémák?": life coach, karate, földrajz, internet, könyvek.

2020. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Akinek van egy saját belső, régimódi morális tartása, amihez következetesen ragaszkodik, akkor is, ha szembe megy általa a többséggel.

Akit a trendiség, a divat, a népszerűség motivál, az számomra csak egy üres báb.

2020. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Az önmagukat jól eladó, és jól előadó, a többség szemében "sikeres" embereket sem kedvelem. Nem irigységből, hanem mert megbízhatatlannak érzem őket.
2020. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az, aki tud újat mutatni vagy mondani.
2020. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először is attól, hogy próbál önmaga lenni, nem mást utánozni, kicsit (/nagyon) furcsa :D), szeret mindenféle dolgot kiprobálni és csinál is, olyanokat amit mondjuk ki se néznél belőle. Az sok mindentől függ, hogy mit és mennyit akarok látni, a hangulatomtól is függ, meg pl. Ha kiderül róla, hogy van bennünk közös amiatt is érdekelhet, hogy mit szeret még, mert szerintem ez sok mindenkinél van úgy, hogy örül ha a másik is szereti, amit ő. Érdekes foglalkozások számomra (vannak népszerűek, de általában mindenkinek az értékei, érdeklődése alapján különbözik) pszichológus, nyomozó, tűzoltó, mentő, író, újságíró, kutató, minden segítő, kreativitást, kutatást igénylő munka, ami számomra izgalmasnak és változatosnak tűnik. Hobbik a hangszeren játszás, vagy akármilyen, furcsa, ritka hobbi, sziklamászás, repülőből kiugrás :DD példának, gokart, paintball, lövészet... Szórakozási formák nekem már akkor is érdekesnek mondható ha nem a részegség a cél. Nézetek, na szerintem ebből aztán végképp nincs érdekes, mindenki azt vallja, amiben hisz, ha ő mem eszi meg a húst az állatok védelme miatt, az tiszteletre méltó, de nem elválás.. Stb. Érdekes élmények, kinek mi számít annak, lehet, hogy valaki azt tartja érdekes élményének, hogy elutazott Dubajba, van akinek pedig az, hogy mit csinált tegnap a kutyusa. Számomra tényleg az az érdekes, ami a mesélő számára is az, de persze azért bizonyos keretek között. Beszédtéma pedig megint csak érdeklődés alapján más mindenkinek, pl. A különböző nyelvek tanulásáról való beszéd, zenével kapcsolatos, utazás,számomra új dolgok, vagy közös téma az adott emberekkel, stb stb. Remélem ilyesmire gondoltál. :)
2020. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TR75 ***** válasza:
84%

Szerintem ez nem egyszerű kérdés.

Volt egy kolleginám, nem volt különösebben okos vagy intelligens, de szerettem vele dolgozni, mert nagyon színes egyéniség, érdekes szempontok alapján osztályozza a dolgokat, máshogy látja a világot...

Hm, ezt nem nagyon tudom megfogalmazni. Megfogtál.

2020. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!