Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek probléma lenne?

Szerintetek probléma lenne?

Figyelt kérdés
Voltam ma egy boltban, ahol a pénztáros lába nagyon megtetszett. Ha legközelebb megyek oda, meredek lenne, ha megdicsérném a lábát, hogy szép?

2020. júl. 1. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem egy ilyet mondanál biztos lehidalnék a döbbenettől:D Ha jó a humorérzéke akkor jót fogtok nevetni rajta, ha pedig nem...akkor az egy ciki 2 perc lesz
2020. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a meredek, ha elmondod kiderül. Vagy megköszöni jó érzéssel, vagy kínosan hülyének néz, és nem tudja mire vélni, vagy mond egy két kevésbé szép jelzőt rád. De azért kíváncsi lennék a reakcióra, szóval ha megdicséred, várom :DD
2020. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tolakodásnak venné és elhajt a pcsába, de az is megeshet, hogy dicséretként kapsz egy mosolygós -"köszönöm" választ.


Nem tudom, de vadidegen emberektől többnyire kicsit furcsa a külsőt érintő dicséret. Legalábbis számomra.

2020. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal a lendülettel seggbe is rúgnálak :D
2020. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan TILOS ilyesmit csinálni!!!


Ebben a szituációban nem egyenrangú félként vennétek részt!


Ő kiszolgáltatott helyzetben van veled szemben, neki kötelessége kedvesnek lennie a vevőkkel, és ha nem tetszik neki valami, akkor is kénytelen jópofát vágni a dologhoz.


Értem én, hogy csak egy kedves bókról, egy szóbeli simogatásról, egy jóleső dicséretről volna szó, da ahol a hatalom, vagy a függőségi viszony megjelenik, ott semmi ilyesmit nem szabad csinálni, mert ez visszaélésnak minősül.


Az előttem hozzászólók is mind jól érezték ezt, mindenki fenntartással kezelte az ötletedet. Higgyél nekik.


(A Sexuális zaklatás, vagy erőszak soha nem a sex-ről szól, hanem a zaklatásról, és az erőszakról!)

2020. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen meg akarod dicsérni, akkor ne a lábát dicsérd, ez olyan szexuális hatást kelt. Mintha be lennél rá gerjedve, vagy egy aberrált lábfétises zaklató lennél.

Inkább csak annyit mondj, ha "muszáj" megdicsérned, hogy milyen csinos pénztárosok vannak ebben a boltban, öröm ide járni.

2020. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.


Jó, azért ne túlozzunk. Nem Japánban vagyunk, hogy hajbókolniuk kelljen minden alpári alaknak. Sőt, nálunk néha inkább a pénztáros néni akar téged egy pohár vízbe fojtani, ha nincs apród :)

2020. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, igazatok van, nem próbálom meg.
2020. júl. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!