Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságokat szerett...

Milyen tulajdonságokat szerettek egy emberben? Mit tegyek,hogy főnökként tekintsenek rám egy olyan társaságban ahol már van egy főnök?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar,hogy a társaságban mindig én vagyok az utolsó,

Leszarják a véleményemet úgy álltalában is nem csak a társaságomba.

Mit csináljak,hogy felnézzenek rám?

Hogy viselkedjek,hogy ne utáljanak ki minden társaságból?

Pedig tök rendes,barátságos ember vagyok,és MÉGIS! egy kezemen megtudom számolni,hogy hányaN SZERETNEK!!!!



2020. júl. 2. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Tisztességesnek, emberségesnek, lojálisnak, segítőkésznek, és nem utsó sorban őszintének kéne lenned,tisztelned kéne az embereidet akik neked dolgoznak és ismerned kéne azt a területet, amit vezetsz, és bármelyik embered segítségre szorul, be kell tudni ugorni mellé vállvetve.


Tudod: Egy mindenkiért-mindenki egyért.


És nem játszani a főnököt, aki nem alacsonyodik le az embereihez-pedig belőlük él. Az ő munkájukból főnök.

2020. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem 2 opció lehetséges:

1 - lebecsülöd magad és többen szeretnek, mint hinnéd.

2 - szubjektíven látod a viselkedésedet, azaz lehet szimplán idegesítő vagy.


Először ezt döntsük el.

2020. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy társaságrol van szó ahol van egy domináns ember akire hallgatnak a többiek? Ezt nem lehet erőltetni. Ha nem olyan a személyiséged akkor nem leszel olyan.

Miért akarsz főnök lenni, és azt hogy te legyél a központban? Hidd el nem ez a lényeg.

Hogyan viselkedj hogy ne utáljanak? Nem ismerlek ezért nem tudom hogy mit utálnak benned annak ellenére hogy rendes vagy. Esetleg megkérdezhetnéd tőlük hogy milyen zavaró tulajdonságod van. Hátha rámutatnak egy olyan dologra amire eddig nem gondoltál.

Ha továbbra sem érzed egyenrangúnak a baráti társaságban akkor keress új barátokat.

2020. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ne úgy akard kompenzálni a kisebbségérzésedet higy "főnök" akarsz lenni. Nem attól leszel jó ember.
2020. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért akarok főnök lenni,mert fél évig egy olyan helyre jártam ahol szimpatikus lett egy főnök viselkedésű illető,és nagyon megtetszett nekem,hogy mindenki ehez az illetőhöz fordult segítségért!

PL:Mielőtt bármit megcsinálltak volna,megkérdezték a főnöktől,hogy

- Szerinted jó ez így?

-Szerinted hogy csináljam ezt meg azt?

-Szerinted jó a pólóm?

-Szeretsz?

-Elkérhetem kicsit a telód?


Nagyon tetszik,hogy valakire így felnéztek és mindent elhittek neki mert amit ő mond az csakis a nyerő meg amit ő csinál az csak is menő!!!!

2020. júl. 2. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

De ez nem lehet erőltetni. Ha kíváncsiak a véleményére lehet higy okos, tájékozott. Ha nem vagy az és erőlteted akkor az nagyon hülyén néz ki.

És igazam volt, tényleg kisebbség érzésed van. Inkább az önbizalmadon kellene dolgoznod.

2020. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Következetesség, hiszti és csapongás mellőzése, intelligens humor, helyzethez alkalmazkodó viselkedés (ha buli van, nem feszül be, de ha valami komoly dologban megnyílok, nem vicceli el), szeretem, ha egy ember logikus, ritka a mai világban.
2020. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Főnökként csak akkor fognak tekinteni rád,ha valóban,hivatalosan a főnökük vagy,de akkor is csak abban az esetben néznek fel rád,ha úgy viselkedsz velük.A tiszteletre méltó főnök megtalálja a középutat a lazaság és szigor között.
2020. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fárasztó vagy, vagy unalmas. Vagy büdös.
2020. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!