Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlzás, ha egy pasi minden...

Túlzás, ha egy pasi minden pisilés után megossa szappannal/tusfürdővel a kukacát?

Figyelt kérdés
Nagy wc után pedig teljesen lezuhanyzik. Csak szerintem nem egészséges ez? Egészségügyileg valami probléma belőle?
2020. júl. 2. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz belőle egészségügyi problémája.

A mendemondákkal ellentétben nem roncsolja a bőrt a víz. Máskülönben az úszók pár év után rokkantak lennének. Amikor az ember a vadonban élt, akkor sem volt ritka, hogy vízzel érintkezett. Esőben is el kellett menni vadászni. :)

Viszont - szerintem - felesleges idő- és pénzkidobás (gondolok most a vízszámlára).

2020. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
20:10 nem a víz roncsolja és szárítja a bőrt hanem a tusfürdők
2020. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Túlzás.

Amúgy a suliban vagy a munkahelyen hogy oldja meg? Meglögyböli a csapban mintha kezet mosna?

2020. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én is a tusira gondoltam. Talán még valami bőrkimélő lehetne jó. Láttam jelét, hogy bántó a szimpla tusi
2020. júl. 2. 20:19
 5/22 A kérdező kommentje:
Sunyiba sima vizes wc papírral,mivel más nincs, úgy megy be a budiba
2020. júl. 2. 20:19
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja, bár én nem tudom elképzelni, hogy munka közben, bevásárlóközpontban, kocsmában, stb, ezt hogyan kivitelezi. Ott áll a nyílvános mosdóban, előveszi a zsebéből a minitusfürdőt, és meg mossa a péniszét a mosdó kagylónál, ahol mások a kezüket szokták?
2020. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ott nem teszi, csak annyit csinál, hogy még pisilés előtt bevizezi a papírt, beront a budiba, pisil, aztán jobb, mint a semmi alapon megtörölgeti. Én már mondtam neki, hogy ne mossa annyit, mert hámlott is neki, erre sunyiba vett kímélőbb tusit
2020. júl. 2. 20:34
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
baja nem lesz belole, maximum a hamlas. Esetleg a nedves torlokendot emlitsd meg neki
2020. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

De azért kezet is mos, ugye??

A sok víz amúgy nem tesz jót a bőrnek, ilyen melegben elég napi 2x fürdeni. (Bár biztos vannak extrém esetek pl valaki nagyon izzad, de most az átlagról van szó).

2020. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Tusi... Bazz hány évesek vagytok?
2020. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!