Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg tudnátok bocsajtani...

Meg tudnátok bocsajtani felnőtt fejjel apatoknak 25 évnyi nem törődést?

Figyelt kérdés
Most bukkant fel először az eletemben, még soha nem találkoztunk egymassal. Ő 3 éves koromban lelepett es egyedül hagyott anyámmal. Most elkezdett keresni, akar velem kapcsolatot. Sok képet küld egy nap, hogy mit csinál épp, vasarol, főz, etteremben van. Mindenről beszámol nekem. Még arról is hogy új autót vett x millioert. Ti megbocsajtanatok?

2020. júl. 2. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rogton, az tuti. Idovel ha olyanna alakul a kapcsolat akkor biztos. De ezt hipp hopp nem lehet elfelejteni es tullepni rajta. Idot kell hagyni ra magadnak.
2020. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan elvesztetted az apádat, de kezded vissza kapni. Jobb később, mint soha.

Adj időt magadnak és apádnak is, nem kell egyből puszipajtásnak lenni. De bármi is történt, az már a múlté, most viszont szeretne megismerni. Második esély mindenkinek jár.

2020. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell egy szp lakas neked?? Azt irathatna a nevedre. Kerj tole lakast,kocsit.
2020. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nélküle nem születtél volna meg, és nem lennél most édesanyádnak a világ legdrágább kincse.
2020. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha eddig elvoltál nélküle, akkor valójában semmiféle érzelmi kapocsról nem lehet szó, olyan, mintha egy eddig teljesen ismeretlen ember bukkant volna fel, aki valamit akar tőled. Tőled függ, hogy miként viszonyulsz hozzá. Engem biztosan hidegen hagyna és semmiféle érzelmet nem táplálnék irányában.
2020. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En nem. Tobbszor megtettem azt, ami kivulrol nezve megbocsajtasnak szamitott. De azon kivul, hogy hideg fejjel tovabbra is csak egy idegent lattam benne, es rossz erzesnek, hazugsagnak tunt udvariasan meghallgatni, tobb alkalom utan ujra elontotte a szar az agyamat es mondtam, hogy nekem ez nem kell. Az enyem szimplan maganyos lett es gyogyirt keresett a lelki bajaira. Mintha egy szomszed lennek, ugy mondta nekem a magaet.

Nincs ket egyforma eset. Nalam kesz szerencse, hogy kimaradt az eletembol. Plusz az a mod, ahogy anyam elhagyta, nekem olyasmi, ami nem evul el.

2020. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, az ilyen férfi nem apa, csak van egy gyereke valahol a világban. Vadidegenek lennénk egymásnak, nem hatna meg, hogy utolérte a kapuzárási pánik és ezért hirtelen el akarja játszani a törődő apukát.
2020. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!