Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyedül vagyok, sokkal...

Ha egyedül vagyok, sokkal többet eszek, mint társaságban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogyha egyedül vagyok, akkor sokkal többet eszek, mintha társaságban lennék.

Nemcsak illembol vagyhogy ne lássák, h mennyit eszek, hanem tényleg kevésbé vagyok éhes.

Mostanában sajnos sokat egyedül és nem tudom, h mit csináljak ezzel a zabalassal...


Regen kiskoromban is sokat voltam egyedül és akkor is általában csak ettem... Most kezd visszaterni ez a rossz szokás.

Valaki más is van/volt ilyen helyzetben?

Mit csináljak?



2020. júl. 2. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod ehetsz velem 😄
2020. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első voltam és 17l
2020. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, fiúként hasonló helyzetben vagyok, viszont nekem egész jó a genetikám, így nem látszódik meg annyira rajtam, viszont megpróbálok neked adni egy tanácsot, amivel meg tudom állni az evést:


Én szépen, fokozatosan beállítottam azt magamnak, hogy csak napi 2x eszem, délben illetve vacsorára, viszont akkor púpos tányérral, és le kell magad foglalnod a Nap hátra lévő részében: Nézz sorozatokat, rajzolj, hallgas podcasteket, kezdj bele egy számodra érdekesnek tűnő könyvbe, csinálj filmlistát és nézd meg őket sorban stb.


Az evéssel pótolsz valamit, ami hiányzik az életedből. Ez lehet társaság, szerelmi partner, hobbi, stb.

2020. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van mindennel az előttem szólónak. Viszont mindenhol azt látni mennyire fontos a reggeli étkezés én azt csinálom hogy reggelire többet aztán csak kicsiket eszek ebédre meg vacsira esetleg tízóraira eszek egy almát meg valami picit uzsira . Szerintem inkább többször keveset mint ritkán sokat
2020. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!