Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek azt hogy semmi...

Éreztétek azt hogy semmi értelme az életeteknek és minden kilátástalan? Egyre csak sírok és semmi nem ad már értelmet...L

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 17:52
 1/10 anonim válasza:
70%
Én már évek óta így érzek😢
2020. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki érez ilyet néha. Bőgj egy jót azt pedig szedd össze magad.
2020. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mar nem megy mert egyre tobb emberben csalodok
2020. júl. 3. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Van abban valami extra visszataszító mikor valaki az interneten sajnáltatja magát. Ha túl sok emberben csalódtál akkor esetleg elgondolkodhatsz, hogy mindig más-e a hibás...
2020. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Olyan nincs hogy nincs értelme az életednek! Csak meg kell találni,hogy hol találod fel magad! Csalódás az ér sokszor, szerintem mindenkit,de ezen nem szabad leállni és túl elkeseredni!Nekem is vannak mélypontjaim de át kell lendülni rajtuk!

F31

2020. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az élet szar úgy,ahogy van.

#4 takarodj innen,de nagyon gyorsan. Gyűlöllek,te érzéketlen szar

2020. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bele lehet szokni, egyel vmi finomat az segit, en is elvesztettem egy idoben kb minden emberi kapcsolatomat aztan ujak alakultak, nem szabad tul nagy elvarasokat tamasztani masok fele
2020. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megerősödni, fejleszt az önbizalmadat, az önállóságodat, kell, hogy önvédelem szempontjából távolságot alakíts ki az emberek közt, válogasd meg, kit engedsz magadhoz közelebb, és nem feltétlen kell minden emberben megbízni, mindenkivel jó lenni. Hallgass az ösztöneidre: ha azt mondja, hogy nem feltétlen ez a te embered, akkor légy mértéktartó vele.

És ne vegyél minden világproblémát a válladra!

2020. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, minden nap. Szóval megértem, ha emiatt van rossz hangulatod.
2020. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 elfojtani nem szabad semmit. Ki kell adni,ami fàj.
2020. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!