Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóvá tennétek, ha valaki...

Szóvá tennétek, ha valaki sosem köszönné meg a segítségeteket? (hozzám fordul segítségért, tehát nem ráerőltetem)

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, elég hamar
Igen, de nem rögtön
Talán
Nem
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak nevelői célzattal:D hogy ne legyen neveletlen, ősbunkó az illető, és legyen lehetősége a változásra.
2020. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék, de harmadik negyedik alkalom után nem segítenék neki többet.
2020. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleinte nem köszöni meg, azt még elnézem. De ha hosszútávon csinálja, pluszban még rátesz egy lapáttal azzal, hogy nem segít nekem ha szükségem van rá, akkor elmehet a pi**ba.
2020. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a szavazatot és a választ!

Mindenkinek ment a zöld pipa!

Viszont bevallom őszintén velem az kezd történni, amit #3 írt :c

2020. júl. 4. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem várom el másoktól, hogy az egekbe magasztaljanak, amiért segítettem nekik, de azért egy "köszönömöt" nem olyan nagy kunszt kinyögni senkinek. Ha sorozatosan tőlem kér segítséget az illető, cserébe pedig semmi hálát sem kapnék, nagyon erősen elgondolkodnék a kapcsolatunk milyenségén.
2020. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az van amit a #3 írt, akkor gyorsan szakítsd meg vele a kapcsolatot. Csak kihasznál és semmivel sem viszonozza. Ne hagyd, hogy átverjen.
2020. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!