Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki vagy te valójában?

Ki vagy te valójában?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. júl. 4. 16:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az vagyok, (az vagy), akinek mutatod magad az életed bizonyos eseményei alatt. Amit teszel, amit mondasz, amit érzel, amit kiadsz magadból... mind-mind te vagy, és összességében ezek ötvözete.

Ha alapjaiban, az esetek többségében a szépet, a jót, kedvességet, figyelmességet, adod ki, mutatod ki mások felé magadból, = aranyos, kedves, szeretni-való ember vagy, és mások is annak látnak.

Ha leginkább vitatkozol, ellentmondasz, beszólsz, haragszol, vagy egyszerűen csak rosszkedvű, figyelmetlen, stb. = negatív, kerülendő, sötét alaknak tartanak, és nem sok igazi barátod lesz


És te? Ki vagy te, valójában???

2020. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%

Kis Tóbiás, 13 éves férfi. Azért, mert így születtem.


Miért voltál erre kíváncsi?

2020. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%

JA és kamionsofőr. Ez lemaradt


üdv tóbi

2020. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én az első opció vagyok és tényleg igaz ezt már tapasztaltam hogy tényleg kedvesek az emberek amit régebben el sem hittem.
2020. júl. 4. 17:00
 5/28 anonim ***** válasza:
Márk vagyok. Sok pénzem van, de a magánéletemben vannak gondok, ezért ezt kiszoktam vetìteni az emberekre.Olyan embereket részesìtek mindig előnyben, akik bármi áron elérik a céljaikat. Nem számìt, hogy ez milyen fájdalommal jár, kit kell ehhez félreállítani. Nagyon sokat otthagytak már, de még többen fognak, mert nem tudom èrtékelni az embereket, illetve tudom, csak nem azokat, akik megèrdemlik. Sorry.
2020. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
1#nek válaszoltam.
2020. júl. 4. 17:00
 7/28 anonim ***** válasza:
*sokan
2020. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves Tóbi nem is tudtam hogy már 13 evesen adnak kamionra jogsit?

Biztos szigorúbbak a szabadályok erre felé mert itt magasabb a korhatár.

Balesetmentes közlekedést és még sok kilométert.

2020. júl. 4. 17:04
 9/28 A kérdező kommentje:
Kedves Márk ez érdekes.
2020. júl. 4. 17:06
 10/28 anonim ***** válasza:
6%

Nekem csak azért adtak mert szimulátorban megtanulam kamiont vezetni


üdv tóbi

2020. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!