Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sírjak, ha képtelen...

Hogyan sírjak, ha képtelen vagyok rá, miközben már nagyon régóta szenvedek?

Figyelt kérdés

Lelki fájdalmak, depresszió... Most itt van egy lány is, akivel szeretnék összejönni, és bár úgy tűnik, hogy jó úton járok, elvagyunk egymással, szerintem nem lesz az egészből semmi.


A nyugtatózást már kimaxoltam korábban, nem akarok bogyózni, most csak egy kis sírásra lenne szükségem, hogy egy kicsit feloldja a bennem rejlő fájdalmat és feszültséget, de egyszerűen nem megy.


28F



2020. júl. 4. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Különben is, ha kikosaraz, akkor azt teljesen jogosan teszi, hiszen mit tudnék én neki nyújtani, amikor még jogsim sincs? Nem tudnám elvinni sehová...
2020. júl. 4. 19:59
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, te még nem vagy kész egy komoly kapcsolatra.
2020. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elmúlt öt évben volt két komoly pofára esésem, ezért gondolom, hogy talán végre összejöhetne végre valami. De ki tudja, lehet, hogy nekem ez jár. Vannak, akik szenvedésre születtek.
2020. júl. 4. 20:52
 4/10 he84 ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de kissé bután gondolkodsz a depressziód mellett. Nem attól függ, hogy egy nő kedvel-e, veled akar-e lenni, hogy van-e jogsid, van-e kocsid, meg hasonlók. Legalábbis a rendes, nem felszínes, nem pénzre hajtó nőknek ez nem számít és mindegy nekik. Nem minden nő várja el azt, hogy a férfi kocsival vigye el ide-oda, Lehet ám sétálni is együtt, meg egyéb járművekkel is utazni együtt, semmi rossz nincs abban. Sokkal inkább a viselkedés, a hozzáállás, a kisugárzás szmít. Ha pedig úgy látod, hogy egy nővel éppen jól alakulnak a dolgok, akkor meg ne rontsd el ilyen butaságokkal, túlzott félelmekkel. Ha valaki túlzottan a depijére fókuszál, ha túl negatív, az csak nehezíti a dolgokat, de akár tönkre is teheti rosszabb esetben. Nem szabad sokat elvárnod és úgy hozzáállni, hogy szerinted nem lesz belőle semmi. Ha főleg a szexre érted ezt, akkor jobb is, ha nem csinálod ezt. Sok nő nem csak, vagy nem főleg a szexre megy, így hát jobb lenne, ha minket nőket nem eszerint vennél célba. Na meg nem kéne előre ennyire beleélned magad ilyen téren, örülj az ismerkedésnek, beszélgetéseknek, közös dolgoknak.
2020. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem a szexre hajtok, barátnőnek szeretném őt. Úgy álltam hozzá, amikor megismertem, hogy az esélytelenek nyugalmával játszom, tehát ha vesztek/elutasít, akkor nem történt semmi váratlan, ha pedig összejönnek a dolgok, akkor boldog leszek, mert sikerült. Csak hogy az a helyzet állt elő, hogy olyan visszajelzéseket adott, amik odáig vezettek engem, hogy megkedveljem, hogy akarjam őt.


Ami a kocsit illeti: Hát nem is tudom, szerintem nincs lány, aki inkább vonattal vagy busszal utazik a párjával mondjuk egy wellness hétvégére.


Egyébként kicsit kihegyeztem ezt az egész kérdést a dolog "szerelem" részére, amit nem feltétlenül kellett volna, mert engem inkább az érdekelne, hogy hogyan tudnám csendben, egymagamban kibőgni magam, hogy ideig-óráig megnyugodjak?


Egyébként értékelem, hogy írtatok, nagyon szépen köszönöm!

2020. júl. 5. 01:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

a lány ismeri ezt a kétségbe esett depis oldaladat is? tetszene neki?


egyébként nekem a sírás sosem segített.. de most ebből a szövegből az jön le, mintha az életedben az öröm egyedül tőle függene. lehet hogy azért vagyok pozitívabb a saját életem kapcsán, mert nekem a boldogság sosem egy forrásból jön.


Szóval.. a tanács/ válasz: csinálj hasznosabb dolgot a sírásnál, hogy jól tudd magad érezni alapból is az életedben és ne kelljen depizned 1 ember miatt.

2020. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Húha... Mostanában majdnem minden nap sírok egy "jót" és megyek tovább a dolgomra. Igazából ez magától jön (mondjuk én lány vagyok), de próbálom elmagyarázni, hogy pontosan mit csinálok;

Ilyenkor újra átélem a szituációt a fejemben, ami miatt rosszul érzem magam. Minden apró részletre visszaemlékezem és néha elgondolok egy rosszabb végzetet. Ezek mellett, ha van időm, akkor bekapcsolok olyan szomorú zenéket, amik visszarepítenek az időbe, ahol még minden rendben volt. Inkább a sötétben sírok, hogy nyomatékosítsam magamban, mennyire egyedül vagyok ebben a világban etc.. Ha még mindig nem megy neked, akkor majd kieszelünk valami más megoldást. ^^ A lányon ne agyalj sokat, ne állj mindenhez negatívan.

2020. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
Oké, értem kérdező. Ám hiába szeretnéd őt barátnőnek, ha ez egyoldalú és ha ő nem akar téged. El kell fogadnod, hogyha nem mindketten akarjátok, akkor nem lesz belőle semmi, legfeljebb csak haverság, vagy barátság jó esetben. Ám ehhez neked is úgy kell hozzáállnod, hogy nem esetleges leendő barátnőként tekintesz rá, hanem egy nő nemű barátra, nem többre. Ha ezt nem vagy képes elfogadni, akkor felejtsd el őt, ne tartsd vele tovább a kapcsolatot, ne is beszélgess vele többé. Viszont az nem szép a lánytól, hogy téves jelzéseket adott, főleg ha direkt csinálta. Sajnos ilyenek is vannak, akik szórakoznak a másikkal, ha ő ilyen, akkor pláne ne foglalkozz vele többé, kerüld el őt.
2020. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Öt év alatt két csúnya lepattintás, amit én inkább földbe döngölésnek éltem meg. 28 vagyok, a francba, nagyon megkedveltem őt, sok mindenben hasonlítunk, elvagyunk egymással, fogdossuk, simogassuk egymást, röhögcsélünk. És nem tudom, hogy hogyan élnék meg egy harmadik kikosarazást, mert ő tényleg különleges lány.


Egy hetem van, aztán vége a gyakszijának nálunk, az utolsó napra tervezem, hogy beszélek erről neki, viszont most petpill csak az jár a fejemben, hogy kudarc esetén én kimegyek valahova a picsába és felkötöm magam az első fára.

2020. júl. 10. 18:00
 10/10 he84 ***** válasza:
Inkább mondd el neki, de ne nyomulósan, akkor is ha nemet mond. És ne haragudj, de ez gyáva, buta dolog emiatt öngyilkosnak lenned, ha nemet mond. Akkor elfogadod, megemészted egy idő alatt és kösd le magad mással. Nem csak a másik nem körül forog a világ, eléggé szomorú az, ha valakinek csak ez jelent valamit és ha nem jön össze, akkor meghalnia,... Ha pedig simogatás és ilyesmik vannak, akkor több az esély az igenre, de így se biztos. És ne legyél ilyen gyáva és buta!
2020. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!