Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Általában az a helyzet áll fenn, hogy van egy jó program ahova meg vagyok hívva, viszont sosem tudok normálisan dönteni, hogy akarok-e menni vagy sem. Mindig azt érzem, hogy nagyon szeretnék részt venni, de közben mégse és van, hogy sokszor meggondolom magam...sajnos

2020. júl. 4. 23:02
 1/4 anonim válasza:
84%

Szia!

Ilyen velem is szokott lenni,aztán végül mindig megyek és jól érzem magam!

2020. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Mint mindennek oka van. Én a te helyedben nem mennék. Eddig mindig bejöttek az érzéseim..
2020. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kinga20170526 ***** válasza:

Ilyen esetben, gondold át, hogy mi miatt érzed azt, hogy el akarsz menni. Ha csak a helyszín érdekel, de mondjuk az emberek nem éppen a szíved csücskei, akkor ne menj. Ha viszont a helyszín miatt vagy bizonytalan, de a társaság nagyon is jó, akkor menj nyugodtan, mert egy jó kis program a barátokkal igenis fontos, és feltölti az embert energiával!

Viszont nem kell mindig mindenhova elmenned, csak mert benned van, hogy “a többiek is mennek”, szabad akaratod van, ha nagyon azt érzed, hogy semmi kedved, hát hagyd ki, majd máskor mész. :)


16/L

2020. júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 atesz763 ***** válasza:
Én általában mindent végigmérlegelek mielőtt megyek bárhova, ha nincs kizáró tényező akkor megyek
2020. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!