Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az életet, egyszerűen...

Utálom az életet, egyszerűen már nagyon régóta próbálkozom felálni de egyszerűen mindig vissza esek a gödörbe. Nem akarok létezni. Nem is értem miért élek még? Egyre súlyosabnak érzem az egyszerűbb dolgokat. Nem tudom hogy tovább?

Figyelt kérdés

Semmi sem tesz már igazán boldoggá de még csak 22 éves vagyok.

Minden héten rámtörnek az érzések sosincs olyan hét amikor ne akarnák véget vetni mindennek,egyszerűen az sem érdekel már ha éhen halok,van hogy annyira nem érdekel hogy eszek egy keveset reggel aztán másnap este eszem ez mind attól függ hogy érzem magamat?

Ha kijukad a gyomrom érzést érzek még akkor sem eszek mindig,kedvem sincs be menni a boltban vásárolni.

Semmi és már lassan senki nem tud boldoggá tenni.

Van olyan hogy már annyira ki készülök hogy rám tör a sírás.

Van amikor félelemmel indulok el fel sem akarok inkább kelni mert ha el kell mennem émelygek ez az émelygés nemrégen kezdőtött.

Egyszerűen nemlátom értelmét semminek sem, az sem tesz már boldoggá ha másnak segítek.

Semmi sem megy rendesen,minden dologra lassan rá görcsölök.

Semmi és senki nem motivál se egy kapcsolat vagy boldogság se a pénz semmi sem.

Gondolkodni sem akarok már.

Nem bírom tovább nyomást érzek a fejembe sokszor, majd szét robban.

Ennek sincs értelme hogy ide írok úgy sem fog semmi sem változni.

Több éve próbálok pozitív lenni kint a való életben és itt is de már egyre nehezebben megy.

Mikor le ordította a főnök a fejemet saját hibámból mert azt a pár dolgot amit mondott már többször egyszerűen nem tudom megegyezni mert nem is érdekel akkor majdnem el kezdtem előtte bőgni már nagyon sirhatnékom volt,egyszer a másik munkahelyen volt egy hasonló esett mondjuk ott a főnök bunkó volt na ott el bőgtem magamat mert egyszerűen nem bírtam azt hogy mindenkinek ki beszélte hogy hogy nem értem és tudom megcsinálni ezeket a dolgokat? Ott azonnal le is számoltam.

Egyszerű belül széttrobbanok.


2020. júl. 5. 22:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm magamat hogy nem merem megtenni a végső lépést.
2020. júl. 5. 22:10
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
probalkozz pszihologussal, ha a kovi nem segit-> aludd ki magad, egyel vmi finomat, valts kornyezetet akar egy hosszabb seta, vagy egy rovid vakacio
2020. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
felsleges ongyilkosnak lenni elobb utobb meghalunk addig meg annyi minden tortenhet
2020. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2.

Álltalában ki alszom magamat de akkor sincs sok kedve semmihez.

Szoktam enni valami finomat de már lassan az sem ad semmilyen boldogságot.

Ha van időm és energiám akkor el szoktam menni sétálni ami jót tesz általában de van hogy ott is szorongok és semminek sem látom az értelmét.

Tavaly nyáron voltam vakációzni de egy idő után ott is ramtörtek az érzések és majdnem haza is mentem,egyszerűen nem éreztem jól magam,szerencsés vagyok olykor de egyszerűen semmi sem tesz boldoggá.

2020. júl. 5. 22:21
 5/23 A kérdező kommentje:
2.köszönöm hogy írtál.
2020. júl. 5. 22:22
 6/23 anonim ***** válasza:
parkapcsolatod van? am meg a masztizast szoktam javasolni, meg h vmi hobbival vagy kedvelt tevekenyseggel kosd le magad. nekem kb ennyi az eletem es annyira nem panaszkodok
2020. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3.

Ebben teljesen igazad van,ugyan ezt mondtam pár éve de már nem nagyon bírom,nem tudom mi a gond?

Egyszerűen már ez sem érdekel.

Köszönöm hogy írtál.

2020. júl. 5. 22:25
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
igazabol eddig minden valasz az enyem :D ma en vagyok a gyakoris depressziosok orangyala
2020. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8.

Ez nagyon szuper dolog, köszönöm szépen.

2020. júl. 5. 22:28
 10/23 anonim ***** válasza:
;) nincs mit, milyen hobbid van amugy, lehet erdemes lenne vmi ujat kezdeni
2020. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!