Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne tartsam...

Mit tegyek, hogy ne tartsam magam távol a szerelemtől?17l

Figyelt kérdés

Őszintén nem tudom elhinni, hogy bárki is szeretni akarna, és nem csak viccel. Ennek ellenére én személy szerint szeretem magam, és szerintem reálisan ítélem meg magamat a saját szemszögből nézve. De mindig távoltartom az embereket magamtól, hogy véletlenül se alakuljon úgy, hogy lehessen belőle bármi. Mindig olyan emberek kezdenek tetszeni (ritka alkalmak, amikor megesik), akikről teljesen biztosan tudom, hogy a büdös életben nem lenne esélyem. Szerintem tudat alatt pont ezt keresem.


Mit tegyek ez ellen?


2020. júl. 5. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Teljes off, de én teljesen ilyen vagyok, mint te. Úgyhogy, mostmár ketten várjuk a válaszokat! :)
2020. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kinga20170526 ***** válasza:

Ez csak a saját véleményem, de: szerintem az már eleve egy jó dolog, hogy szereted önmagadat, hiszen hogyan szeress valakit, ha nem tudod önmagadat sem szeretni? Nálad ez nem probléma, ami egy nagyon szuper dolog! De attól hogy szereted önmagadat, még nem fog hirtelen egy kapcsolat az öledbe hullani.

Szerintem tisztázd le magadban, hogy kit keresel, milyen kapcsolatot szeretnél, egyáltalán szükséged van-e egy kapcsolatra?

És szerintem nincs olyan ember, akit ne lehetne szeretni, verd is ki a fejedből, hogy téged nem lehet!

Lehetséges, hogy még nem találtad meg azt az embert, akinél tényleg tudnál érezni valamit. Mondjuk lehet hogy nem bízol meg annyira a másik félben, vagy pont azért tetszenek mindig olyanok, akiknél szerinted nincs esélyed, mert ezzel is csak azt akarod, hogy még tovább ne legyen kapcsolatod, mert titkon félsz, hogy mi lenne veled, ha belekerülnél egybe.


Próbáld meg magadban lerendezni a dolgot, gondolj bele milyen lennél egy párkapcsolatban, gondolj bele mennyivel lenne másabb az életed, és fogadd el a gondolatot, hogy igenis lehet nyitni mások felé, és egyáltalán nem kell ezt kizárni az életedből!


Remélem tudtam segíteni, és nyugi, ne rágódj ezen annyit, majd a megfelelő embernél úgyis tudni fogod, hogy most van itt az idő! :)

Sok sikert ehhez, és IGENIS FOGNAK SZERETNI!


16/L

2020. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!